Технології майбутнього доступні зараз

Intertelecom Львів

Підключення до 3G / 4G безпровідникового інтернету.

ТМ Ідеал є офіційним представником безпровідного 3G/4G інтернету Інтертелеком у Львові та Львівській області.

Здійснюємо продаж модемів та WiFi-роутерів 3G/4G та підключаємо до мобільного інтернету Intertelecom

Наші менеджери запропонують Вам найоптимальніший модем та тариф, виходячи з ваших потреб.

Обравши провайдером бездротового 3G/4G інтернету Інтертелеком, ви отримуєте можливість користуватися інтернетом там, де його неможливо провести іншими провайдерами.

Купуючи модем з підтримкою стандарту 4G (EV-DO Rev B +), ви отримуєте швидкість до 14,7мбіт/с по всій території України, включаючи не тільки великі міста, а й села. Базові станції розташовані по всій країні, тому ви отримуєте стабільний швидкий інтернет без розривів.

Поповняти рахунок можна в будь-яких Qbox, WebMoney, відділеннях Приватбанку та б.і. Тим, хто користується Приват24 є можливість оплатити Інтертелеком прямо з сайту, використовуючи мобільний номер.

Тарифні плани Intertelecom(14.04.2020):

інтертелеком
Тариф 75 грн/міс
Пакетні МБ 7500МБ
інтертелеком львів
Тариф 150 грн/міс
Пакетні МБ 25000МБ
інтертелеком тарифи
Тариф 250 грн/міс
Пакетні МБ 50000МБ
підключити інтертелеком львів
Тариф 300 грн/міс
Пакетні МБ БЕЗЛІМІТ

Модеми + 3G роутери Intertelecom особливо будуть цікаві користувачам планшетів, смартфонів та ноутбуків, адже ці пристрої роздають інтернет по технології WiFi. Достатньо включити 3G WIFI роутер, покласти в кишеню та подорожувати по Україні з високошвидкісним інтернетом!

купити інтертелеком львів
 модем інтертелеком львів

Максимум до такого модема + 3G роутера можливо одночасно бути під'єднано до 8 пристроїв. Наприклад, модеми 3G американської фірми Sierra. Мають TFT-дисплей, на якому можна спостерігати за обсягом вхідного/вихідного трафіку, якістю сигналу та паролем доступу до мережі WiFi. Працюють від батареї на протязі 4-7 годин. Заряджаються як від usb так і від розетки 220В. 3G/4G модем Sierra 802 з прошивкою Інтертелеком містить слот microSD та підтримує карточки до 32Gb, може роздавати інформацію в режимі роутера по WiFi. Також до 3G/4G модема є можливість під'єднати додаткові антени для підсилення сигналу.

Карту покриття можна подивитись тут
ideal.lviv.ua Модеми від ❸❹❺грн Ремонт ✔ комп'ютерів