Технології майбутнього доступні зараз

Сервісний блог

Ця інформація може бути для Вас корисна

Ремонт Onyx BOOX C67ML Carta


Проблема: Електронна книжка ONYX BOOX C67ML Carta не вмикається, не заряджається

Характеристики ONYX BOOX C67ML Carta:
 • Сенсорний екран: 6", роздільна здатність 1024 х 768 точок
 • Двохядерний процесор Rockchip 3026
 • Ram 512Mb
 • Rom 8Gb
 • ОС Android 4.2
 • Акумулятор 1700MAh
 • WiFi
Візуально було видно, що пошкоджений роз'єм живлення USB. Роз'єм був замінений на новий, після чого книжка почала заряджатися, але дуже малим струмом, чого явно не достатньо для нормальної зарядки. Тільки після того, як акумулятор був заряджений окремо від читалки та після деяких маніпуляцій, книжка почала вмикатись та завантажилась в систему.

Під час ремонту ONYX BOOX C67ML було виявлено ще один недолік: значок батареї був постійно в режимі зарядки, сам акумулятор швидко розряджався. Також безперервно світився світлодіод, який сигналізує про під'єднання до зарядного пристрою, хоча книжка до кабелю під'єднана не була. За декілька годин батарея могла повністю розрядитись і електронна книга знов переставала завантажуватись.

За допомогою апаратури був знайдений проблемний чип - контроллер живлення. Після заміни на новий контроллер акумулятор перестав розряджатися, читалка запрацювала в штатному режимі. Очевидно, що такі проблеми можуть виникати у всіх книжках цієї серії (Carta, Carta plus, Magellan, Darvin).
При появі подібних симптомів - звертайтесь до нас - допоможемо.
07.04.21

Amazfit Stratos. Прошивка та ремонтПроблема: Смарт годинник Amazfit Stratos не завантажується, висить на логотипі-трикутнику.

Характеристики Amazfit Stratos:
 • Экран: 1,34-дюйма, технологія reflective low-power color display, роздільна здатність 320 х 300 точок
 • Ram 512Mb
 • Rom 4Gb
 • GPS, Bluetooth
Смарт-годинник був переведений в режим завантаження. Був розблокований бутлоадер. Після цього встановили кастомне Recovery для форматування пам'яті та візуального підтверждення, що це не апаратна проблема. Після форматування розділу Smart Watch був прошитий на оригінальну заводську прошивку, а згодом на кастомну, яка має більше можливостей. Ремонт Amazfit Stratos пройшов успішно.

Також замінюємо екрани в цих годинниках та ремонтуємо апаратну частину. Ремонтуємо інші моделі годинників фірми Amazfit.
01.04.21

Ремонт Ugoos S3 ProПроблема: Андроїд приставка Ugoos S3 Pro при прошивці ATV видала помилку на 95% і вимкнулась. Ознак життя не подає.
Ремонт може бути я програмний так і апаратний, адже при появі помилок при прошивці може вийти з ладу EMMC флешка.

Приставка має хороші характеристики:

 • 4-ох процесор Amlogic S905X3

 • Ram 4Gb

 • Rom 64Gb

 • Wifi, Bluetooth, Usb 3.0


На програматорі була протестована EMMC на фізичні пошкодження - помилок не знайдено. Проблема програмна.

Очевидно, що ремонт Ugoos S3 Pro полягає в тому, щоб спочатку відновити bootloader, а потім залити офіційне програмне забезпечення. Після цього вже можна пробувати встановлювати кастомні версії, наприклад, ATV. Що і було зроблено за допомогою ремонтного обладнання. Після проведених процедур Android приставка Ugoos S3 Pro успішно завантажилась в систему.

Всі, хто потребує аналогічного ремонту - звертайтесь!
23.03.21

Ремонт Kobo Aura HDПроблема: Електронна книжка канадської фірми Kobo Aura HD не вмикається.

Книжка має хороші характеристики:

 • Екран E-Ink, Pearl, сенсорний, 6.8 дюймів, 1080x1440, 265 ppi

 • Вбудована підсвітка

 • Вбудований Wifi модуль

 • Акумулятор 1500mAh


Після розбору книжки та діагностики стало зрозуміло, що проблема у внутрішній карті пам'яті. Без програмного забезпечення читалка не може працювати. Враховуючи те, що з заводу Kobo Aura HD поставляється з пам'яттю об'ємом 4Gb, було прийнято рішення замінити на сучасну швидку пам'ять більшого об'єму - 16Gb. За допомогою вузькоспеціалізованого програмного забезпечення флешка була прошита, а згодом оновлена до останньої версії.


Якщо вас цікавить ремонт електронних книг Kobo у Львові - маємо досвід ремонту таких книжок. Приймаємо в ремонт ці книжки зі всіх регіонів України.
13.03.21

Чистка Sony PlayStation у ЛьвовіПроблеми з перегрівом, надокучливим шумом з'являються не тільки в стаціонарних комп'ютерах та ноутбуках, а й в ігрових приставках Sony PlayStation PS3, PS4 (Pro, Slim) або Microsoft xBox. З часом вентилятор засмоктує в середину купу пилюки, забивається вентилятор та радіатор. Кулер починає вібрувати, створюючи нестерпний шум. Через забитий пилюкою радіатор не відводиться тепло, процесор починає сильніше грітись, даючи при цьому вказівку вентилятору збільшити оберти. До того з часом висихає термопаста на процесорі, яку потрібно замінювати один раз на рік-півтора. Також потібно замінювати термонакладки на мікросхемах пам'яті. Якщо цього не робити, то графічний процесор Sony PlayStation може просто згоріти.

Ось подивіться на фото, що можна побачити при розбірці ігрової приставки.


Радимо не зволікати з чисткою системи охолодження, заміною термопасти Sony PlayStation та не чекати незворотних процесів.

Наш сервісний центр у Львові надає такі послуги. Робимо оперативно, на протязі дня. Після профілактики приставка отримує нове дихання в прямому сенсі.

Періодична чистка Sony PlayStation у Львові - гарантія працездатності довгий час.
03.03.21

Ремонт Pocketbook 627

Проблема: Електронна книжка Pocketbook не завантажується, на кнопку включення реагує (засвічується світлодіод).

Після оновлення прошивки нічого не змінюється. Було прийнято рішення випаяти мікросхему пам'яті EMMC та протестувати на програматорі. Виявилось, що частина флешки взагалі не читається.

Враховуючи те, що "залити" старий (хоча б частину) дамп на нову пам'ять немає сенсу, так як є прив'язка до серійного номеру, прийшлосm повністю з нуля геренувати новий образ. Така процедура унікальна і проdодиться кожен раз, коли генерується прошивка для нової EMMC. Після успішного ремонту Pocketbook 627 у Львові отримала нове дихання.

Приймаємо в ремонт Pocketbook 627 за допомогою служби доставки "Нова Пошта", якщо ви знаходитесь не у Львові.
25.02.21

Ремонт Sony PRS-T1, T2, T3

Проблема: Електронна книжка Sony PRS-T1 (PRS-T2, PRS-T3 та ін.) не заряджається, за допомогою тестера видно, що струм не проходить. Заміна старого акумулятора на новий не вирішує проблему.

Під час під'єднання до зарядного пристрою виринає повідомлення про помилку: "The reader is currently experiencing extreme temperatures and is unable to charge. Please return the Reader to normal room temperature and retry" або в русифікованому інтерфейсі: "В данный момент Reader подвергается воздействию экстремальных температур и не может быть заряжен. Перенесите Reader в помещение с комнатной температурой и повторите попытку."

Якщо у вас з'явилась подібна проблема - звертайтесь, будем раді допомогти з ремонтом Sony PRS-T1 (PRS-T2, PRS-T3 та ін.)
20.02.21

Розблокування Mi акаунтів у Львові
Видаляємо забуті акаунти Xiaomi на смартфонах у Львові.

Акаунти видаляються безпосередньо на серверах Xiaomi. Після цієї процедури телефоном можна користуватись як і раніше.

Є певні вийнятки розблокування Mi акаунтів:

- Якщо статус телефона LOST (знаходиться у списку втрачених або крадених)
- Регіон активації mi акаунта не підтримується (телефон куплено не в Україні)


Після розблокування Mi акаунта Вам потрібно буде ввести свій акаунт Google. Якщо ви не пам'ятаєте і його, то ми надаємо послугу і такого розблокування у Львові.
19.02.21

Ремонт Kia Sportage Winca S160 M074
Автомагнітола Kia Sportage Winca S160 M074 на базі процесора Rockchip та ОС Android.

Проблема: автомагнітола стартує, доходить до робочого столу і починають одне за одним виринати вікна з повідомленнями про помилку. Записати на внутрішню флеш-пам'ять нічого не можливо. Стерти так само. Після перезавантаження всі записані програми зникають, всі стерті аплікації з'являються знову.

Після випаювання та тестування EMMC за допомогою програматора стало зрозуміло на 100%, що флеш-пам'ять зіпсована, встала в режим ReadOnly (тільки для читання).

Було прийняте рішення замінити стару EMMC на нову. Автомагнітола Kia Sportage Winca S160 M074 була прошита рідною Android прошивкою. Також було оновлене MCU. Після успішного ремонту автомагнітола запрацювала як нова.

У кого подібні проблеми з автомагнітолами на базі плат S150, S160 - звертайтесь, маємо досвід такого ремонту.
15.02.21

Xiaomi MDZ-18-AA: прошивка та ремонтПриставка Xiaomi Mi TV Box 3 Enhanced MDZ-18-AA на базі процесора MediaTek MT8693 та ОС Android 5.

Проблема: стартує та висить на вічній загрузці (логотипі).

Проблему можна було б вирішити повною прошивкою, але приставка не заходить ні в Recovery ні в Bootloader. По суті це "напівцеглина". Прошити приставку через комп'ютер неможливо, так як немає відповідного програмного забезпечення + на MDZ-18-AA заблокований бутлоадер.

За допомогою програматора був знятий дамп EMMC, підкорегований))) та зашитий назад у MDZ-18-AA з робочим рекавері. Після такого ремонту приставка зайшла в Recovery та була прошита повною прошивкою. Враховуючи те, що оригінальна прошивка китайська (не для глобального ринку), Xiaomi Mi TV Box 3 перепрошили на версію ANDROID TV без китайщини з встановленими ROOT-правами.
10.02.21

1 2 3 >>
.