Технології майбутнього доступні зараз

Відновлення даних у Львові

Відновлення інформації (фото, відео, контакти) з смартфонів

Якщо Ви знаходитесь не у Львові, то можете відправити в наш сервісний центр Ваш неробочий смартфон для відновлення даних з флеш-пам'яті EMMC за допомогою Нової Пошти.

Ваш телефон не вмикається, «померла» материнська плата? Темний екран, вібрація, BootLoop? Інші випадки, через які ви не можете отримати доступ до ваших важливих даних - фото, відео, контакти, робочі файли, але вони вкрай необхідні.

Якщо, раптом, стається така прикра ситуація (особливо це стосується смартфонів, в яких зіпсувалася материнська плата, "згорів" процесор, пошкоджена внутрішня EMMC флеш-пам'ять, розбився дисплей AMOLED, OLED), то є можливість відновити інформацію - фото, відео, контакти, файли за допомогою апаратного програматора.

Ця процедура полягає в тому, що ми випаюємо з материнської плати смартфона EMMC флеш-пам'ять Android (не плутати з SD картами) та на програматорі відновлюємо інформацію користувача на окремий носій.

В робочих телефонах (забули пароль, графічний ключ) є шанс витягнути дані таким методом, але, також, є і шанс отримати непрацездатний гаджет. Є певний ризик такої процедури. З робочими смартфонами така процедура проводиться тільки при повному розумінні користувача про ризик. Тут вже постає питання, що важливо: дані чи смартфон?

Ту саму процедуру можна проводити з мультимедійними приставками (Android Media Box) та планшетами.

Ціна роботи по відновленню даних з смартфона — 780 грн. Включає в себе повний спектр послуг по відновленню інформації - розбір смартфона, випаювання EMMC, відновлення даних, запаювання, зборка.

ideal.lviv.ua ❶❺ років досвіду Ремонт ✔ смартфонів