Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Відновлення даних у Львові

Відновлення інформації (фото, відео, контакти) з смартфонів

Якщо Ви знаходитесь не у Львові, то можете відправити в наш сервісний центр Ваш неробочий смартфон для відновлення даних з флеш-пам'яті EMMC за допомогою Нової Пошти.

Розбили екран, але потрібно тільки витягти інформацію?

Телефон не вмикається, «померла» материнська плата?

Темний екран, вібрація, BootLoop?

Інші випадки, через які Ви не можете отримати доступ до ваших важливих даних - фото, відео, контакти, робочі файли, але вони вкрай необхідні.

Якщо, раптом, стається така прикра ситуація (особливо це стосується смартфонів, в яких зіпсувалася материнська плата, "згорів" процесор, пошкоджена внутрішня EMMC флеш-пам'ять, розбився дисплей AMOLED, OLED, TFT), то є можливість відновити інформацію - фото, відео, контакти, файли за допомогою апаратного програматора.

Ця процедура полягає в тому, що ми випаюємо з материнської плати смартфона EMMC флеш-пам'ять Android (не плутати з SD картами) та на програматорі відновлюємо (якщо це можливо) інформацію користувача на окремий носій.

В робочих телефонах (забули пароль, графічний ключ) є шанс витягнути дані таким методом, але, також, є і шанс отримати непрацездатний гаджет. Є певний ризик такої процедури. З робочими смартфонами така процедура проводиться тільки при повному розумінні користувача про ризик. Тут вже постає питання, що важливо: дані чи смартфон?

Відновлюємо важливу інформацію з робочих телефонів з розбитими дисплеями. Якщо Ви не плануєте замінювати екран, і Вам потрібні тільки дані (фото, відео, контакти, важливі файли) - витягаємо в найкоротші терміни.

Цю процедуру можна проводити з мультимедійними приставками (Android Media Box) та планшетами.

Ціна роботи по відновленню даних з смартфона — від 780 грн. Включає в себе повний спектр послуг по відновленню інформації - розбір смартфона, випаювання EMMC, відновлення даних, запаювання, зборка.