Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Якісний ремонт комп'ютерів на дому неможливий

Ремонтувати ноутбуки та комп`ютери на дому примітивно та недоцільно

Ні один професіонал не буде гаяти свій час на поїздки по квартирам клієнтів.

Багато клієнтів, які зверталися до нас за допомогою по ремонту комп'ютера відзначали той факт, що виклик по об'яві "виконаємо ремонт комп'ютерів та ноутбуків на дому швидко та якісно" призводить тільки до одного — потребі їхати до спеціалістів.

Звичайно, якщо у Вас виникла потреба у встановленні операційної системи, налаштуванні конкретної програми, то встановити це на комп'ютер може будь-яка людина, яка давно працює з ПК на рівні, який трохи вище користувацького.

Інша справа ремонт та тестування ноутбука, комп'ютера на дому, постремонтний період та подальша перевірка на стабільність роботи, збереження або відновлення даних з вінчестера.

Припустимо, у Вас час від часу "злітає" операційна система або перезавантажується комп'ютер, виключається сам по собі — це одні з багатьох можливих симптомів нестабільної роботи. Переустановка ОС в таких випадках не дасть ніякого результату, комп'ютер пропрацює два тижні, а, можливо, місяц тому, що "злітання" ОС це не причина, а наслідок. Якщо у Вас перезавантажився комп'ютер або ноутбук два-три рази без видимих на те причин - будьте певні, це повториться знову.

Для того, щоб виявити причину відмови потрібно головне — час та професіоналізм. За годину або дві далеко не завжди є можливість виявити проблему. Інколи у нас комп'ютери тестуються декілька днів, а то і тиждень. Пояснення дуже просте. Наприклад, для того, щоб виявити помилки, які можуть з'являтися в оперативній пам'яті, так звані биті комірки, потрібно тестувати (так рекомендують виробники цих плат) 5-10 годин на стабільність. Часто буває таке, что помилка виникає тільки при прогріві мікросхеми, а це означає, що тестуючи годину, можливо взагалі не виявити дефект.

Якщо дефект пам'яті не виявлено, то можна приступати до тестування слідуючої комплектуючої комп'ютера — вінчестера ( жорсткого диска ). Чим більший об'єм вінчестера, тим більше часу потрібно для його тестування. В процесі роботи на жорстоку диску можуть з'являтися як програмні (частіше) так і апаратні bad-сектори. Якщо такі "беди" виявлено, наступним етапом буде їхня регенерація, якщо це можливо. Що означає регенерація? В більшості випадків - повне стирання вінчестера - обнулення секторів диску, що приводить до повного знищення будь-якої інформації, яка зберігається на HDD. Перед такою процедурою всі дані потрібно переписати на інші носії. Якщо у Вас вінчестер об'ємом 500Gb і більше — переписування інформації може зайняти багато часу. Якщо це робити вдома, то треба мати запасний носій, на який Ви збираєтеся переписати важливу інформацію. Тестування вінчестера, переписування та стирання — не меньше 3-4 годин.

Тестування відеокарти — такий самий довгий процес як і два попередні. В одній грі зображеня може бути ідеальним, без виникнення синіх, чорних екранів, зависання і т.і., а в іншій можуть з'являтися артефакти — неправильне відображення графіки відеокартою, при якому з'являються дефекти подібні на трикутники, полоски, квадрати, яких не мало би бути. Добре якщо ці артефакти виявляються одразу, але в більшості випадків дефекти проявляються при тривалому часі роботи відепристою, при прогріві. Можливо таке, що дефект проявляється тільки в одній, конкретно взятій, грі. Існує купа тестів для виявлення несправності відеокарти, але, як показує практика, ні один не гарантує виявлення дефекту на 100%. Тому їх треба комбінувати, на що знову ж потрібен час.

Найскладніше виявити дефект, якщо він присутній у материнській платі або блоці живлення. Найпростіший спосіб перевірити працездатність материнської плати або БЖ — підмінити їх на час тестування. Ніхто не буде везти з собою машину з причіпом комплектуючих до Вас в квартиру хоча б тому, що існує ціла низька стандартів сокетів для процесорів, стандартів пам'яті і т.д. Тому ремонт комп'ютерів на дому робити просто недоцільно. Все одно прийдеться везти його в сервісний центр. Тільки не забувайте, викликаючи сумнівного професіонала до себе додому, Ви вже платите за виклик як мінімум.

Вірогідніть того, що ваш комп'ютер запропонують забрати в "майстерню" на подальший ремонт, якої не існує, є дуже висока. Будьте пильні!

Ті, хто пропонує відремонтувати ноутбук чи нетбук на дому, взагалі не розуміють з чим мають справу. Навіть правильно розібрати ноутбук реально під силу тільки професіоналам, а виявити після цього проблему - потрібен час та відповідне обладнання для тестування.

Тому не дайте себе обдурити та не витрачайте гроші на примітивних дилетантів. Звернувшись в наш сервісний центр, Ви отримаєте якісний сервіс по ремонту Вашого комп'ютера чи ноутбука у Львові. Отримаєте поради, які знадобляться Вам в післягарантійний період.