Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Сервісний центр Asus у Львові

Діагностика та післягарантійний ремонт ноутбуків Asus з гарантією.

Проводимо діагностику та ремонт ноутбуків Asus у Львові .

Займаємося післягарантійним ремонтом ноутбуків Asus з 2004 року, відновлюємо їх працездатність. Привозимо комплектуючі з-за кордону.

Наші переваги:

Не рекомендуємо Вам дешеві низькоякісні комплектуючі

Не нав'язуємо непортібні Вам послуги

Збереження Вашої конфіденційної інформації для нас в пріорітеті

Обслуговуємо фізичних та юридичних осіб, надаємо акти виконаних робіт

Пропонуємо тільки економічно обґрунтований ремонт

Намагаємось відремонтувати те, від чого інші сервіси відмовились

Надаємо безкоштовні консультаційні послуги всім бажаючим

Our managers speak english. It can be useful for foreign visitors

Для клієнтів, які відправляють свої гаджети до нас з інших міст діагностика безкоштовна навіть при відмові від ремонту (окрім ББЖ, автомагнітол)

Що ми пропонуємо Вам?

Безкоштовне тестування

Ви не платите за діагностику Ваших електронних пристроїв, якщо даєте згоду на подальших ремонт.

Гарантія

На кожен відремонтований пристрій (замінені комплектуючі) надається гарантія від 1 до 36 місяців

Досвід та якість

Виконуємо якісно складні ремонти завдяки сучасному високоточному обладнанню, кваліфікованому персоналу, 19-річному досвіду.

Терміновий ремонт

Розуміємо потреби клієнта, виконуєм роботи з послугою "терміновий ремонт" протягом дня (можливий не у всіх випадках)

Гнучкість

Замовляємо комплектуючі, яких немає в Україні, з багатьох країн світу в індивідуальному порядку

Нас легко знайти

Знаходимось недалеко від центру міста, посередині між Львівським цирком та костелом Св. Ельжбети

Зручна оплата

Приймаємо готівку, банківські картки, працюємо по перерахунку

Ремонт з доставкою

Приймаємо в сервіс "девайси" зі всіх облестей України за допомогою служби доставки "Нова пошта"

ASUS почала випускати ноутбуки в середині 1990-х років і впродовж десятиліть стала одним з провідних виробників ноутбуків у світі. Компанія завоювала популярність завдяки своїм інноваціям, високоякісним продуктам та великому асортименту ноутбуків для різних типів користувачів.

ASUS має значну долю ринку ноутбуків, особливо в регіоні Азії та Тихоокеанському регіоні. Вона випускає ноутбуки для широкої аудиторії, включаючи домашніх користувачів, студентів, бізнес-клієнтів та геймерів.

Якість продукції ASUS визнана багатьма користувачами та експертами. Компанія пропонує різні серії ноутбуків з різними характеристиками та функціями, що дозволяє клієнтам знайти оптимальне рішення для своїх потреб.

ASUS також відома своєю інноваційністю та впровадженням передових технологій у своїх ноутбуках. Вони регулярно представляють нові моделі з покращеною продуктивністю, дизайном та ергономікою, а також функціональністю для різних видів роботи.


  • ASUS ZenBook: Це серія ноутбуків преміум-класу з високою продуктивністю та стильним дизайном. Вона позиціонується як ноутбук для креативних професіоналів та вимогливих користувачів.
  • ASUS VivoBook: Ця лінійка націлена на домашніх користувачів та студентів. Вона пропонує різні моделі з різними характеристиками та розмірами екранів, а також доступна за доступними цінами.
  • ASUS ROG (Republic of Gamers): Ця серія спрямована на геймерів і пропонує потужні ноутбуки з високоякісними дисплеями, сучасним апаратним забезпеченням та продуманими системами охолодження.
  • ASUS TUF Gaming: Ця лінійка також призначена для геймерів, проте вона пропонує ноутбуки з меншим бюджетом, але все ще здатні забезпечити гарну продуктивність у вимогливих іграх.
  • ASUS ExpertBook: Ця серія націлена на корпоративних клієнтів та фахівців. Вона пропонує ноутбуки з високою надійністю, безпекою та продуктивністю для бізнес-користувачів.
  • ASUS Chromebook: Це ноутбуки, що працюють на базі операційної системи Chrome OS від Google. Вони спроектовані для використання у хмарному середовищі та підходять для легких завдань та онлайн-роботи.

Наш сервісний центр ноутбуків Asus у Львові приймає в ремонт всі ці лінійки. Ремонтуємо залиті ноутбуки. Замінюємо процесори, мости, відеокарти, материнські плати, роз'єми, акумулятори, дисплеї, корпуси, завіси, клавіатури, тачпади, що вийшли з ладу.

Ремонт ноутбуків Asus у Львові: