Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Установка Windows у Львові

Встановлення Windows та операційних систем на базі Linux, IOS у Львові

Система не завантажується, видає помилку?

Windows не запускається далі логотипу?

Якщо у вас виникла потреба у встановленні ліцензійної операційної системи Windows (XP, Vista, Seven, Windows 8, Windows 10, Windows 11) або Linux, і Ви не хочете ризикувати втратити дані (фотографії, відео, музику і т.і.) або взагалі не знаєте як встановити Windows на ноутбук, нетбук або стаціонарний ПК – можете звертатися до наших фахівців. Ми допоможемо Вам встановити “віндовс” у Львові або Linux в найкоротші терміни.

Програмне забезпечення Windows або Linux є невід'ємною складовою будь-якого комп'ютера, ноутбука, нетбука, планшета та смартфона. Без операційної системи обладнання так і залишається просто обладнанням. Тільки після встановлення ліцензійної ОС “залізо” стає ноутбуком або стаціонарним комп'ютером. Процес встановлення (швидкість) займає небагато часу (30-120 хв) і залежить від потужності обладнання та операційної системи, що на нього встановлюється.

Враховуючи те, що операційні системи пишуть люди, вони не є на 100% досконалі і час від часу можуть “злітати” (система не завантажується або постійно перезавантажується), можуть бути пошкодженні стороннім програмним забезпеченням (віруси, трояни, банери-вимагачі коштів).

Випадково перейшли по посиланню на сумнівний сайт та отримали повідомлення: "Ваш комп'ютер заблокований. Відішліть SMS на номер..."? Не дайте себе обдурити та ніколи не відсилайте кошти невідомо кому!!! 100% це нічого не дасть для розблокування віндовс.

Як показує практика, дуже рідко антивірусні програми допомагають у вирішенні цієї серйозної проблеми. В 90% випадків створені Life-диски нічого не дають, а часу витрачено багато. Також є велика вірогідність того, що можна втратити важливі дані в процесі самостійного відновлення. Є тільки два способи вирішення цієї проблеми і ми допоможемо Вам в цьому.

“Злітати” Віндовс або Лінукс можуть і від перепаду напруги, від бракованого обладнання (пошкоджені комірки оперативної пам'яті, присутні програмні або апаратні Bad-сектори на вінчестері, неякісний блок живлення). Тому самостійне перевстановлення / встановлення “віндовс” або Лінукс на пошкоджене обладнання абсолютно нічого не дасть без виявлення причини пошкодження. Наприклад, жорстокий диск містить бед-сектори, особливо якщо вони є на початку вінчестера, то повторне встановлення Windows на вже пошкоджений хард-диск марна трата часу — операційна система пропрацює деякий час і знов почне перезавантажуватися або не “стартане” взагалі. Для того, щоб позбутися програмних бед-секторів на вінчестері треба проводити низькорівневе форматування, що тягне за собою втрату даних без правильного резервування.

Якщо є биті комірки пам'яті — аналогічна ситуація як і з жорстиким диском. Спочатку треба протестувати, а тільки потім встановлювати віндовс. Сама по собі операційна система перестає працювати раптово дуже рідко. До цього мають призвести конкретні дії. Перед встановлення Windows або Linux ми завжди тестуємо обладнання. Це гарантує працездатність ОС в подальшому.

Тому користувачам, які не впевнені в своїх силах, радимо звернутися до фахівців по встановленню операційних систем у Львові. До того ж Ви зразу можете при потребі модернізувати вашу апаратуру, щоб операційна система працювала швидше. Коли комп'ютер працює швидко — це комфортно!

З появою операційної системи Windows 8 з'явилося багато проблем у щасливих володарів ноутбуків з цією ОС. Ліцензійна операційна система йде в комплекті з ноутбуком, який Ви купили, але про це говорить тільки наклейка з логотипом. Ні ліцензійного коду або будь-якої іншої корисної інформації немає. Вона просто відсутня. Що робити, якщо система "злетіла" і Ви хочете відновити ліцензійну windows 8? Що робити, якщо резервна копія (System Recovery Disk) системи пошкоджена? Де взяти ключ та взнати, яка конкретно система windows 8 була предустановлена на заводі? Все це ми вирішуємо та намагаємося відновити в найкоротші строки.

Ще одна досить розповсюджена проблема після вcтановлення Windows або Linux – знаходження потрібних драйверів (спеціальне програмне забезпечення, яке дає можливість правильно працювати вашому обладнанню на вже встановленій ОС). Останнім часом це головний біль більшості ноутбуків. Адже виробники жаліють покласти диск з драйверами в коробку з ноутбуком, хоча сам диск коштує копійки. Звичайно, можна знайти їх в інтернеті, але як це зробити, якщо у вас немає драйвера на мережеву карту? Та навіть якщо мережеву карту система віндовс знайшла сама є купа інших драйверів, які потрібно встановити — wifi, спарені відеокарти, блютуз, чіпсет і т.д. Дуже часто на сайті виробника знаходиться стільки всього непотрібного, що можна перекачати все та так і не знайти потрібного програмного забезпечення для підключення апаратури. Тоді драйвери шукаються за допомогою унікального коду обладнання у всьому інтернеті. Все це ми робимо в досить стислі терміни.

Перевстановлення Windows у Львові або Linux не завжди є обов'язковим. Є велика імовірність того, що за допомогою спеціальних засобів можливо відновити працездатність системи зі збереженням Ваших налаштувань.

Додатково у нас Ви можете замовити послугу резервування повністю вже встановленої операційної системи зі всіма драйверами, програмами та налаштуваннями. В разі “злітання” ОС у Вас буде можливість за півгодини повністю відновити з резервної копії всю систему Windows або Linux.

Ціна роботи по встановленню ОС - 650 - 850 грн. В ціну входить розбиття фізичних дисків на логічні, установка системи, драйверів, основного програмного забезпечення для комфортного початку роботи.

Додаткова послуга - прошивка bios материнських плат ноутбуків та стаціонарних комп'ютерів

P.S. Купити ліцензійне програмне забезпечення можна у нас в магазині або замовити через систему сайту.