Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Чистка ноутбуків у Львові

Чистка системи охолодження ноутбуків та стаціонарних ПК від пилу. Заміна термопасти, термонакладок

Ноутбук вимикається сам?

Ви чуєте нестерпний гул вентилятора?

Ноутбук гріється?

З часом робота кожного ноутбука чи нетбука починає не задовільняти користувачів. Ноутбук починає "виснути", сильно грітися, що може призводити до значних затримок (“тормозів”) системи. Шум, який створює вентилятор ноутбука, стає все більш нестерпним. Також головною проблемою стає часте самовільне вимкнення ноутбука (нетбука) в процесі, навіть незначного навантаження, що в подальшому може призвести до повного виходу з ладу материнської плати або окремих мікросхем. Це тягне за собою дорогий ремонт. Всі ці симптоми свідчать про те, що потрібно робити чистку ноутбука.

чистка ноутбука львів Чистку ноутбука від пилу потрібно робити регулярно, в середньому раз на рік. Та якщо ноутбук використовується серед домашніх тварин, користувач палить біля ноутбука, з ноутбуком часто працюють на килимі чи ковдрі, то чистку потрібно робити частіше. Пил, який осідає на лопостях вентилятора (кулера) призводить до вібрацій охолоджувача, а відповідно і до нестерпного гулу та шуму. В деяких випадках усунути шум та вібрацію кулера неможливо навіть після чистки, це буває тоді, коли від старості стираються підшипники вентилятора. Заміна старого кулера на новий вирішує цю проблему.

Також пилюка осідає на значній частині мікросхем материнської плати, відеокарти, що може призвести до вигорання контактів, короткого замикання, адже пил може проводити електрику. Кожен ноутбук обладнаний системою радіаторів, через які і відводиться кулером нагріте повітря. Радіатори забиваються брудом та пилом в першу чергу, що і призводить до перегріву, так як гаряче повітря так і залишається в середині ноутбука.

Також потрібно замінити термопасту на процесорі, графічному чіпі відеокарти та термонакладки на чіпсетах материнської плати, так як вони мають властивість висихати, що так само призводить до значного перегріву.

Фактично, чистка ноутбука у Львові зводиться до того, що повністю розбирається ноутбук, проводиться чистка внутрішніх деталей від пилу та бруду, (радіатори, кулери, мікросхеми) замінюється термопаста, термонакладки, кулер змащується машинним маслом для зменшення вібрацій та рівня шуму.

Після чистки та заміни термопасти ноутбука температура процесора, відеокарти помітно знижується. Відповідно самовільні вимкнення та “тормози” ("зависання") припиняються.

Застерігаємо!!! Не намагайтеся самостійно проводити чистку ноутбука!!! Як що Ви не професіонал, то можете пошкодити найменші деталі ноутбука, кріплення шлейфів та корпуса, мікросхеми. Такі дії можуть привести до дорогого ремонту в сервісному центрі. Звертайтеся до нас. Наші професійні спеціалісти проведуть якісну чистку ноутбука у Львові в стислі терміни.

Пам'ятайте! Чистка ноутбука збільшує тривалість експлуатації вашого улюбленого електронного помічника. Ціна збірки / розбірки, чистки системи охолодження ноутбука від пилу, заміни термопасти, термонакладок, чистки кулерів (вентиляторів) - від 680 грн.

Кого цікавить чистка Sony PlayStation - звертайтесь!

Поширені запитання:

  • Переважно потрібно декілька годин, щоб розібрати -> почистити -> зібрати -> перевірити.
  • Питання не зовсім коректне. Ми не можемо дати гарантію, що через деякий проміжок часу в ноутбук знову не попаде пил, бруд. Але ми гарантуємо якісне виконання зі своєї сторони. Після чистки ноутбука ми тестуємо його за допомогою спеціального стрес-тесту. Якщо температура не виходить за межі норми після чистки, ноутбук перестав самовільно вимикатись - він гарантовано не перегрівається. Також після розбірки-збірки ми перевіряємо працездатність інших вузлів: Wifi, звук, тачпад і тд.
  • Ми використовуємо термопасту Arctic mx-4, DG007 або їх аналоги по якості та характеристикам теплопровідності.
  • Так, звичайно. Охолоджуюча підставка створює додатковий потік повітря, який зменшує загальну температуру. Але чим більше потік повітря, тим більше пилу, бруду, шерсті та ін. залишається всередині ноутбука. До того ж з часом висихає термопаста та термопрокладки.

Також Вас може зацікавити: