Технології майбутнього доступні зараз

Про нас

Продаж та професійний ремонт комп'ютерної техніки. 16 років досвіду

ТМ Ідеал була створена в 2004 році. Наша компанія - це багаторічний досвід якісного сервісу, доступні ціни, вирішення нестандартних задач з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Наша команда зарекомендувала себе на ринку Львова та України як надійна, відповідальна структура. Ми постійно вдосконалюємося, враховуємо побажання та зауваження споживачів наших послуг.

Основний напрямок діяльності - продаж та ремонт комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків, планшетів, електронних книжок, смартфонів, Android TV Box, моніторів, автомагнітол, навігаторів, відеореєстраторів. Є можливість оформити кредит на товар або ремонт.

Замінюємо EMMC-флеш пам'ять, "прошиваємо" BIOS на програматорі, здійснюємо чистку системи охолодження ноутбуків та ПК, "прошиваємо" Windows та Android пристрої, відновлюємо IMEI, встановлюємо операційні системи, оновлюємо карти в навігаторах і т.д. Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки.

Надаємо гарантію на всі виконані ремонтні роботи від 1 до 6 місяців.

Приймаємо "гаджети" в ремонт зі всіх областей України

Для Вас працюють кваліфіковані менеджери. Ми завжди безкоштовно надаємо вичерпну інформацію та консультуємо в наших магазинах у Львові. Відповідаємо на будь-які питання пов'язані з купівлею товару та ремонтом. Підбираємо конфігурації комп'ютерів для кожного клієнта індивідуально. Привозимо під замовлення будь-які товари (особливо комплектуючі для ремонту) з Китаю напряму та без посередників.

Серед наших багатьох клієнтів є: Львівська Укрзалізниця, Городоцька Лікарня N1, Хіпп-Україна, Львівське відділення Обленерго, Медтехніка, ПАТ Львівгаз, GFK UKRAINE, Управління з питань надзвичайних ситуацій у Львівській обл., ПП Аніла, Судово-медична експертиза у Львівській обл, Formula2000

Ідеал Львів ❶❻ років досвіду