Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Про нас

18 років досвіду. Продаж та професійний ремонт комп'ютерної техніки.

ТМ Ідеал була створена в 2004 році. Наша компанія - це багаторічний досвід якісного сервісу, доступні ціни, вирішення нестандартних задач з метою допомогти кожному клієнту.

Наша команда - це фанати своєї справи. Ми любимо свою роботу та намагаємося бути кращими завдяки вам: враховуємо кожні ваші відгуки, побажання та конструктивні зауваження стосовно наших послуг.

Основний напрямок діяльності - продаж та ремонт комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків, планшетів, електронних книжок, смартфонів, Android TV Box, моніторів, автомагнітол, навігаторів, відеореєстраторів, розумних годинників, блоків безперебійного живлення.

Є можливість оформити кредит на товар або ремонт.

Виконуємо складні ремонти. Замінюємо EMMC-флеш пам'ять, "прошиваємо" BIOS на програматорі, MCU. Проводимо чистку системи охолодження ігрових приставок Sony PlayStation та Microsoft Xbox, ноутбуків, персональних комп'ютерів. Встановлюємо ОС Windows, Linux, MacOS, Android. Відновлюємо IMEI, оновлюємо карти в навігаторах та програмне забезпечення в них і т.д. Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки.

Надаємо гарантію на всі виконані ремонтні роботи від 1 до 6 місяців.

Приймаємо "гаджети" в ремонт зі всіх областей України

Для Вас працюють кваліфіковані менеджери. Ми завжди безкоштовно надаємо вичерпну інформацію та консультуємо в наших магазинах у Львові. Відповідаємо на будь-які питання пов'язані з купівлею товару та ремонтом. Підбираємо конфігурації комп'ютерів для кожного клієнта індивідуально. Привозимо під замовлення будь-які товари (особливо комплектуючі для ремонту) з Китаю та інших країн напряму та без посередників.

Серед наших багатьох клієнтів є: Львівська Укрзалізниця, Городоцька Лікарня N1, Хіпп-Україна, Львівське відділення Обленерго, Медтехніка, ПАТ Львівгаз, GFK UKRAINE, Управління з питань надзвичайних ситуацій у Львівській обл., ПП Аніла, Судово-медична експертиза у Львівській обл, Formula2000 та б.і.