(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Комп'ютерний магазин та сервіс Ідеал : про нас

ТМ Ідеал була створена в 2004 році. ТМ Ідеал - це багаторічний досвід якісного сервісу, доступні ціни, вирішення нестандартних задач з індивідуальним підходом до кожного клієнта.
Наша команда зарекомендувала себе на ринку Львова та України як надійна, відповідальна структура, яка постійно вдосконалюється, враховуючи побажання споживачів наших послуг.

Основний напрямок діяльності - продаж та ремонт комп'ютерів, ноутбуків, нетбуків, планшетів, електронних книжок, смартфонів, Android TV Box, навігаторів, відеореєстраторів. Підключення до бездротового інтернету. Встановлення карт для навігаторів. Прошивка пристроїв на Android та Windows ОС. Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки.

Для Вас працюють кваліфіковані менеджери, які безкоштовно надають вичерпну інформацію в наших магазинах у Львові. Відповідаємо на будь-які питання, пов'язані з купівлею товару та ремонтом. Підбираємо індивідуальні конфігурації комп'ютерів для кожного клієнта. Привозимо під замовлення будь-які товари (особливо комплектуючі для ремонту) з Китаю напряму без посередників.

З самого початку існування фірми ми пропонуємо клієнтам товари відомих світових брендів, серед яких: Apple, Samsung, Acer, Dell, Lenovo, HP, LG, Asus, APC, Canon, Epson, Genius, Xerox, OKI та багато інших.

Серед VIP-клієнтів магазину є: Укрзалізниця, Городоцька Лікарня N1, Хіпп-Україна, Львівське відділення Обленерго, Медтехніка, СЕС, ПП Аніла, Судово-медична експертиза у Львівській обл, Радар 03, Formula2000 та б.і.