Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Ремонт електронних книжок у Львові

Діагностика та ремонт "читалок" будь-якої складності з гарантією на виконані роботи. Прошивка.

Проводимо діагностику та подальший ремонт електронних книжок у Львові різних марок та конфігурацій.

Займаємося ремонтом "читалок" з 2013 року, використовуючи високоточне обладнання, яке допомагає провести діагностику та подальший ремонт в стислі терміни.

Наші переваги:

Не рекомендуємо Вам дешеві низькоякісні комплектуючі

Не нав'язуємо непортібні Вам послуги

Збереження Вашої конфіденційної інформації для нас в пріорітеті

Обслуговуємо фізичних та юридичних осіб, надаємо акти виконаних робіт

Пропонуємо тільки економічно обґрунтований ремонт

Намагаємось відремонтувати те, від чого інші сервіси відмовились

Надаємо безкоштовні консультаційні послуги всім бажаючим

Our managers speak english. It can be useful for foreign visitors

Для клієнтів, які відправляють свої гаджети до нас з інших міст діагностика безкоштовна навіть при відмові від ремонту (окрім ББЖ, автомагнітол)

Що ми пропонуємо Вам?

Безкоштовне тестування

Ви не платите за діагностику Ваших електронних пристроїв, якщо даєте згоду на подальших ремонт.

Гарантія

На виконані ремонтні роботи та замінені комплектуючі електронної книжки, смартфона, планшета надається гарантія 1 місяць

Досвід та якість

Виконуємо якісно складні ремонти завдяки сучасному високоточному обладнанню, кваліфікованому персоналу, 19-річному досвіду.

Терміновий ремонт

Розуміємо потреби клієнта, виконуєм роботи з послугою "терміновий ремонт" протягом дня (можливий не у всіх випадках)

Гнучкість

Замовляємо комплектуючі, яких немає в Україні, з багатьох країн світу в індивідуальному порядку

Нас легко знайти

Знаходимось недалеко від центру міста, посередині між Львівським цирком та костелом Св. Ельжбети

Зручна оплата

Приймаємо готівку, банківські картки, працюємо по перерахунку

Ремонт з доставкою

Приймаємо в сервіс "девайси" зі всіх облестей України за допомогою служби доставки "Нова пошта"

Ви можете відправити в наш сервісний центр неробочу книжку за допомогою Нової Пошти, якщо ви знаходитесь не у Львові. Ви платите тільки за результативний ремонт електронної книжки.

Тріснув екран в електронній книжці?

Книжка не вмикається або "зависла"?

Не заряджається?


Ми ремонтуємо всі електронні книжки без винятку. Переважно це відомі фірми: Amazon Kindle, Barnes&Noble Nook, Sony, PocketBook, Airbook, Boyue Likebook, Prestigio, Onix Boox, Aluratek, JetBook, lbook, Evromedia, Kobo, Globex, Bravis, TrekStor, Ergo, Qumo, Orion, Tolino Shine, Ritmix, Азбука, Inch.

Особливу увагу приділяємо ремонту Amazon Kindle, так як маємо великий досвід роботи з цими електронними книжками.

Ціни на ремонт електронних книг у Львові:

Види робіт: Ціна від (грн):
Заміна екрану (дисплея) 5" 1300, уточнюйте модель
Заміна екрану (дисплея) 6" 1800, уточнюйте модель
Заміна сенсорних дисплеїв 2500, уточнюйте модель
Заміна акумулятора 650
Заміна роз'єму живлення (гніздо зарядки) 450 - 650
Заміна материнської плати уточнюйте модель
Заміна флеш-пам'яті (EMMC, NAND) уточнюйте модель
Заміна кнопок( включення, гучності і т.д.) 450 - 650
Заміна динаміків 350 - 550
Заміна, відновлення антени WiFi 450
* Вказані ціни приблизні. Точну вартість робіт дізнавайтесь у менеджерів.

Kindle 3 Keyboard, Kindle 4 NT, Kindle 5 touch, Kindle PaperWhite, Sony PRS-T1, Sony PRS-T2 - замінюємо пошкоджену EMMC флеш-пам'ять і перепрошиваємо на програматорі. 100% успіх.

Pocketbook. Замінюємо зіпсовану пам'ять у більшості моделей: 611, PocketBook 627 Touch Lux 4 Emerald, 640, Pocketbook 626 Touch Lux 3 або 2, 515, Pocketbook 616, 615, 624, 622, 623, 740, PocketBook 840 і т.д.

Ремонт Onix Boox C67ML (Carta, Carta plus, Magellan, Darvin): заміна контролерів живлення, екранів, EMMC. Прошивка Onix Boox Caesar, Onyx Boox M96M Zeus

Ремонт електронних читалок Boyue Likebook, а саме: прошивка Boyue Likebook Mars T80D та ін.

Ремонт електронних книг Evromedia: HD Paper, One, HD Extra Light, Argument, Cambridge та аналогічні.

Книжки від "Азбука". Прошивка Азбука N618 (Inch S6t) та ін.

Сьогодні електронна книжка (e-ink) невід'ємний атрибут завзятого читача. Переваги книжки з електронними чорнилами беззаперечні. Мінуси є тільки в крихкості конструкції всіх книжок без винятку. Адже екран електронної книги — це скло, і при різних ступенях деформації (притиснення, падіння) скло може просто тріснути і відремонтувати такий дисплей електронної книги вже неможливо. Зображення може завмерти на весь екран, якщо він тріснув з протилежного боку і візуально тріщини не видно. Також екран може і далі показувати зображення в непошкодженій області. Супроводжується це характерними спотвореннями (лініями) на екрані.

Заміна екрану електронної книжки

Це один з найрозповсюдженіших ремонтів. Замінюємо як дисплейні модулі (дисплей + сенсор) так і робимо сепарацію - замінюємо тільки пошкоджений екран, сенсор залишається. Ця процедура коштує дешевше.

Так як екрани переважно відрізняються за характеристиками: (роздільна здатність), під'єднанням (шлейф), розміром, то і ціна ремонту відповідно різна. В нашому сервісному центрі у Львові ми безкоштовно розберемо книгу і повідомимо ціну нового екрану.

Прошивка електронних книг

На електронних книжках встановлене програмне забезпечення Linux або Android.
Програмне забезпечення Android або чистий Linux через дії користувача, встановлення джейлбрейків, в процесі оновлення або тривалого часу роботи пристрою має схильність до "злітання". Тобто апаратура повністю ціла, але електронна книжка не працює, висить, не реагує на натискання кнопок, не завантажується або постійно перезавантажується. В цьому випадку потрібно "перепрошивати" апарат — робити програмний ремонт електронної книжки. В кінцевому результаті ви отримуєте електронну книгу з чистим програмним забезпеченням "як з магазину".

Також ми розблоковуємо DEMO-версії, розширюємо можливості деяких електронних книжок (Amazon Kindle, Barnes&Noble Nook Simple Touch Reader, Glowlight ).

Ціна програмного ремонту електронної книжки у Львові - 650 - 850 грн.

Порада! Не перепрошивайте електронні книжки, якщо ви не маєте досвіду! При неправильному перепрограмуванні можна отримати як неробочу книжку так і екран, так як в самому екрані зберігаються настройки "Вейвформи" (Waveform, WF)!

В складних випадках треба розбирати та прошивати електронну книжку через програматор послідовного порту. Переважно це моделі фірми Amazon —Kindle Keyboard, Kindle DX, Kindle PaperWhite (PW2, PW3), Kindle Touch, KT2, KT3, Kindle Voyage, Kindle Oasis. Ціна ремонту Amazon Kindle - 850 - 1200 грн.

Те саме стосується книжок (Airbook, Prestigio, Aluratek, JetBook, lbook, Evromedia, Kobo, Bravis, TrekStor, Ergo, Qumo, Orion, Tolino Shine), в яких встановлено процесор фірми Rockchip і гаджет ні на що не реагує. Потрібно розбирати електронну книгу і перепрограмовувати флеш-пам'ять.

Заміна акумуляторів

При інтенсивному використанні електронної книжки (та й не тільки книжки) характерною проблемою стає все менший час роботи від батареї. Батарея перестає тримати заряд, швидко розряджається. В деяких випадках просто виходить з ладу від старості, приходить кінець контролеру живлення, який знаходиться безпосередньо на батареї. В такому разі приходиться замінити батарею, але й тут є нюанси. Наприклад, у Amazon Kindle, Sony, Barnes&Noble Nook в кожній моделі стоять різні батареї з специфічними роз`ємами. Знайти їх в Україні практично неможливо, тому такі речі ми привозимо суто під замовлення клієнта.

Заміна роз'ємів

Роз'єми живлення USB через деякий час так само ламаються, відчувається поганий контакт, книжка перестає заряджатися, при під'єднанні до комп'ютера ніяк не визначається, або визначається як "невідомий пристрій". Такі роз'єми треба замінити на нові, і книжка отримає нове життя.

Також замінюємо неробочі кнопки та динаміки, по можливості материнські плати електронних книжок.