Технології майбутнього доступні зараз

Ремонт електронних книжок у Львові

Діагностика та ремонт "читалок" будь-якої складності з гарантією на виконані роботи. Прошивка.

Ви можете відправити в наш сервісний центр неробочу книжку за допомогою Нової Пошти, якщо ви знаходитесь не у Львові. Ви платите тільки за результативний ремонт електронної книжки.

Тріснув екран в електронній книжці? Книжка не вмикається або "зависла"? Не заряджається?

Ми ремонтуємо всі електронні книжки без винятку. Переважно це відомі фірми: Amazon Kindle, Barnes&Noble Nook, Sony, Pocketbook, Airbook, Prestigio, Aluratek, JetBook, lbook, Evromedia, Kobo, Bravis, TrekStor, Ergo, Qumo, Orion, Tolino Shine, Ritmix.

Особливу увагу приділяємо ремонту Amazon Kindle, так як маємо великий досвід роботи з цими електронними книжками.

Ціни на ремонт електронних книг у Львові:

Види робіт: Ціна від (грн):
Заміна екрану (дисплея) 5" 850, уточнюйте модель
Заміна екрану (дисплея) 6" 1150, уточнюйте модель
Заміна сенсорних дисплеїв 1800, уточнюйте модель
Заміна акумулятора 250
Заміна роз'єму живлення (гніздо зарядки) 350 - 450
Заміна материнської плати уточнюйте модель
Заміна флеш-пам'яті (EMMC, NAND) уточнюйте модель
Заміна кнопок( включення, гучності і т.д.) 250- 450
Заміна динаміків 150 - 350
Заміна, відновлення антени WiFi 350
* Вказані ціни приблизні. Точну вартість робіт дізнавайтесь у менеджерів.

Kindle 3 Keyboard,Kindle 4 NT, Kindle 5 touch, Kindle PaperWhite, Sony PRS-T1, Sony PRS-T2 - замінюємо пошкоджену EMMC флеш-пам'ять і перепрошиваємо на програматорі. 100% успіх.

Сьогодні електронна книжка (e-ink) невід'ємний атрибут завзятого читача. Переваги книжки з електронними чорнилами беззаперечні. Мінуси є тільки в крихкості конструкції всіх книжок без винятку. Адже екран електронної книги — це скло, і при різних ступенях деформації (притиснення, падіння) скло може просто тріснути і відремонтувати такий дисплей електронної книги вже неможливо. Зображення може завмерти на весь екран, якщо він тріснув з протилежного боку і візуально тріщини не видно. Також екран може і далі показувати зображення в непошкодженій області. Супроводжується це характерними спотвореннями (лініями) на екрані.

Заміна екрану електронної книжки - один з найрозповсюдженіших ремонтів. Так як екрани переважно відрізняються за характеристиками (роздільна здатність), під'єднанням (шлейф), розміром, то і ціна ремонту відповідно різна. В нашому сервісному центрі у Львові ми безкоштовно розберемо книгу і повідомимо ціну нового екрану.

На електронних книжках встановлене програмне забезпечення Linux або Android.
Програмне забезпечення Android або чистий Linux через дії користувача, встановлення джейлбрейків, в процесі оновлення або тривалого часу роботи пристрою має схильність до "злітання". Тобто апаратура повністю ціла, але електронна книжка не працює, висить, не реагує на натискання кнопок, не завантажується або постійно перезавантажується. В цьому випадку потрібно "перепрошивати" апарат — робити програмний ремонт електронної книжки. В кінцевому результаті ви отримуєте електронну книгу з чистим програмним забезпеченням "як з магазину".

Також ми розблоковуємо DEMO-версії, розширюємо можливості деяких електронних книжок (Amazon Kindle, Barnes&Noble Nook Simple Touch Reader, Glowlight ). Докладніше тут

Ціна програмного ремонту електронної книжки у Львові - 380-500 грн.

Порада! Не перепрошивайте електронні книжки, якщо ви не маєте досвіду! При неправильному перепрограмуванні можна отримати як неробочу книжку так і екран, так як в самому екрані зберігаються настройки "Вейвформи" (Waveform, WF)!

В складних випадках електронну книжку треба розбирати та прошивати через програматор послідовного порту. Переважно це моделі фірми Amazon —Kindle Keyboard, Kindle DX, Kindle PaperWhite (PW2, PW3), Kindle Touch, KT2, KT3, Kindle Voyage, Kindle Oasis. Ціна ремонту Amazon Kindle - 650-750 грн.

Те саме стосується книжок (Airbook, Prestigio, Aluratek, JetBook, lbook, Evromedia, Kobo, Bravis, TrekStor, Ergo, Qumo, Orion, Tolino Shine), в яких встановлено процесор фірми Rockchip і гаджет ні на що не реагує. Потрібно розбирати електронну книгу і перепрограмовувати флеш-пам'ять.

При інтенсивному використанні електронної книжки (та й не тільки книжки) характерною проблемою стає все менший час роботи від батареї. Батарея перестає тримати заряд, швидко розряджається. В деяких випадках просто виходить з ладу від старості, приходить кінець контролеру живлення, який знаходиться безпосередньо на батареї. В такому разі приходиться замінити батарею, але й тут є нюанси. Наприклад, у Amazon Kindle, Sony, Barnes&Noble Nook в кожній моделі стоять різні батареї з специфічними роз`ємами. Знайти їх в Україні практично неможливо, тому такі речі ми привозимо суто під замовлення клієнта.

Роз'єми живлення USB через деякий час так само ламаються, відчувається поганий контакт, книжка перестає заряджатися, при під'єднанні до комп'ютера ніяк не визначається, або визначається як "невідомий пристрій". Такі роз'єми треба замінити на нові, і книжка отримає нове життя.

Також замінюємо неробочі кнопки та динаміки, по можливості материнські плати електронних книжок.

ideal.lviv.ua Прошивка Android ❶➒➒грн Ремонт ✔ планшетів