Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Прошивка BIOS

Прошивка Bios мікросхем на програматорі у Львові.

Прошивка bios на програматорі – завдання для досвідчених користувачів та професіоналів.

Не радимо перепрошивати біос материнської плати комп'ютера (ноутбука), як що з цим ніколи не мали справу. Вивести з ладу обладнання можна назавжди, що веде за собою витрати грошей та часу по пошуку нової мікросхеми біосу або нової "материнки".

Та навіть, якщо Ви вже некоректно прошили bios в домашніх умовах, ми можемо Вам допомогти.

Прошити біос у Львові коректно можна за допомогою спеціального заводського обладнання - програматора.

Ціни на прошивку BIOS у Львові:

Види робіт: Ціна від (грн):
Оновлення Bios ПК (комп'ютер вмикається, стартує) 480
Оновлення Bios ПК (комп'ютер не вмикається, не стартує) 980
Прошивка Bios ПК на програматорі 1200
Прошивка Bios ноутбука на програматорі 1200
Прошивка Bios 1.8V планшета 1200
Заміна пошкодженої мікросхеми Bios уточнюйте модель


Для чого взагалі перепрошивати bios?

По-перше, виробники завжди виправляють помилки в мікрокоді, що підвищує стабільність роботи та додає багато додаткових можливостей вашому обладнанню. Особливо це цікаво тим користувачам, які хочуть оновити обладнання через декілька років користування, наприклад, замінити процесор на більш сучасніший та потужніший.

По-друге, переважно, материнські плати випускаються з “сирим” біосом, що в багатьох випадках призводить до несумісності обладнання. Що робити покупцю, який придбав окремо материнську плату та процесор, щоб потім зібрати або оновити старий комп'ютер самостійно, якщо материнка випущена раніше на декілька місяців ніж CPU?

Іншими словами, bios материнської плати не має відомостей про новий процесор, відповідно не знає як з ним працювати. Це призводить до того, що комп'ютер просто не стартує, не подає ніяких признаків життя. Те саме стосується і іншого обладнання, наприклад оперативної пам'яті. В таких випадках прошити bios на програматорі у Львові просто необхідно. В домашніх умах це зробити вкрай важко. Наприклад, для сучасних материнських плат фірми Asus оригінальний біос просто так прошити на програматорі неможливо. Перед "закачкою" в мікросхему bios потрібно відредагувати! Послуга редагування біосу (CAB to BIN) для материнських плат Asus входить в ціну прошивки на програматорі.

Звичайно, можна перебрати декілька сумісних процесорів, можливо на одному з них материнська плата таки "стартане", а вже потім перепрошити біос. Тільки питання де взяти стільки процесорів та і чи доцільні взагалі такі дії, адже версія біосу може бути одна з найперших. Головне, що взнати, яка версія біосу материнської плати, просто оглянувши її перед чи після покупки, неможливо. Побачити версію прошивки можна лише після заходу в bios програмно на стартанувшому комп'ютері, натиснувши DEL або F2.

По-третє, bios може просто “злетіти” сам, наприклад, після перепаду напруги. Через невідомі для користувача причини комп'ютер стартує з дивними для пересічного користувача написами на чорному фоні або не стартує взагалі.

Якщо у Вас трапилося щось подібне, Вам потрібно відновити працездатність комп'ютера, Ви можете звернутися в наш магазин у Львові і ми в найкоротші строки постараємося вирішити проблему. Ціна прошивки біоса (оновлення) одної мікросхеми у Львові стартує від 380 грн. В складних випадках при використанні програматора вартість прошивки bios від 680грн (стаціонарні комп'ютери) до 980грн (ноутбуки, нетбуки, планшети). В ціну входить робота по випаюванню та запаюванню мікросхеми, якщо bios розпаяний на материнській платі.

Також прошиваємо BIOS на програматорі 1.8V на планшетах з системою Windows (можливо одночасно з Android) піля невдалого оновлення.