(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

02.02
11 лютого разом з флагманськими смартфонами Galaxy S20 компанія Samsung представить розкладачку з гнучким екраном Galaxy Z Flip. Конкурент Motorola Razr 2019 повинен вийти цікавим апаратом. У мережі сьогодні з’явилося перше відео з ним.

Пристрій одержав корпус пурпурного кольору, а також додатковий дисплей на зовнішній стороні, на якому відображається час та інша інформація.

Нагадаємо, першій розкладачці Samsung пророкують вартість в 1400 євро. При цьому вона буде мати більш потужніший процесор, ніж Motorola Razr – Snapdragon 855+.


23.12
Будь-яка сучасна операційна система з доступних зараз на ринку є вкрай привабливою в усіх відношеннях, пропонуючи масу можливостей. У число найбільш поширених входить звичайно ж Windows 10, яка сумарно вже встановлена ​​на майже 1 млрд електронних пристроїв, тобто персональних комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, моноблоків і багатьох інших. На щастя, на радість усіх користувачів, вже незабаром ситуація дуже сильно зміниться, тому що всі бажаючі зможуть завантажити Windows 11, зробивши це абсолютно безкоштовно. Нова операційна система в усіх відношеннях краща за стару, пропонуючи масу можливостей і, крім того, абсолютно новий зовнішній вигляд, який принесе з собою суцільні плюси.

Як стало відомо від інсайдера @Petri, компанія Microsoft нарешті випустила нову операційну систему для внутрішнього тестування серед співробітників. Зроблено це було для того, щоб повною мірою протестувати цей новий продукт до його офіційного анонса, а трапиться такий, що цілком очевидно, вже в першій половині 2020 року. Доступна зараз Windows 10 вкрай сильно застаріла, а доживає вона свої останні місяці, так як її повноцінна підтримка, як очікується, завершиться вже влітку наступного року. Очевидно, що цього самого моменту не так багато часу, як може здатися на перший погляд. Цілком собі очевидно, що чим новіше ОС, тим вона краще, хотя іноді це буває не так, але винні в таких випадках виключно «криворукі» розробники.

За наявними зараз даними, нова операційна система, яка з великою часткою ймовірності буде називатися саме Windows 11, виявиться випущена на ринок в фінальному стабільному вигляді в середині 2020 року, а принесе вона з собою безліч важливих нововведень. Так, основою даної платформи виявиться модульної ядро ​​Windows Core, дозволить яке без зайвих складнощів здійснювати масу дій. Наприклад, система оновлень нарешті стане незалежною, завдяки чому всі апдейти зможуть встановлюватися у фоновому режимі без необхідності перезавантажувати електронний пристрій. Крім того, в разі неполадок, можна буде повернутися в початковий стан до оновлення, якщо говорити про системні файли, буквально за кілька хвилин, натиснувши всього кілька кнопок.

Крім іншого, нова операційна система виявиться швидше Windows 10 за рахунок скорочення числа фонових процесів, а ще це позитивно позначиться на автономності ноутбуків і планшетів, тому що такі завдяки оптимізації коду зможуть легко і просто працювати на одному заряді значно довше і більше, ніж раніше. Крім іншого, нова Windows 11 принесе з собою повністю перероблений зовнішній вигляд як всього інтерфейсу, так і стандартних програм. Все виявиться виконано в єдиному стилі, а нова система навігації в рамках єдиного інтерфейсу дозволить створити нову платформу максимально простою і зрозумілою для широкого кола осіб. Очікується, що ця ОС буде поширюватися абсолютно безкоштовно, а заробляти гроші Microsoft буде на різних додаткових платних підписках.

Джерело: tehnofan.com.ua

02.12
Електронна петиція з вимогою заборонити гаджети корпорації apple з'явилася на сайті президента. В даний час петицію підтримали менше 1000 чоловік при мінімально необхідних для розгляду 25 тис.«Вимагаю негайно заборонити діяльність apple в Україні, заборонити їх продукцію, її ввезення. Створити державну програму з утилізації наявної у населення продукції з відшкодуванням коштів», - сказано в петиції. До кінця голосування за документ залишилося 89 днів.

Минулого тижня голова комітету Держдуми РФ з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов повідомив журналістам, що Apple повністю усунула претензії депутатів Держдуми за вказівкою територіальної приналежності Криму в своїх сервісах, в тому числі в додатку «Погода». До цього, зокрема, кримські міста в цьому додатку в повному обсязі відображалися як територія РФ.

Посольство України у Вашингтоні звернулося до Держдепартаменту і до керівництва apple у зв'язку з тим, що корпорація стала відзначати Крим і Севастополь як російську територію в своїх сервісах в росії. Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розкритикував apple і порадив їй не займатися глобальної політикою, тому що це «не її сильна сторона». А колишній глава МЗС України Павло Клімкін закликав українських громадян відмовитися від гаджетів виробництва apple.

13.10
Дослідники з Міністерства енергетики США розробили і протестували новий електроліт, який дозволяє замінити графітовий анод на кремнієвий. Це збільшить ємність, термін служби і безпеку найпоширенішого виду акумуляторів. Фахівці з Аргонської національної лабораторії США розробили нову електролітну суміш і просту присадку для літій-іонних акумуляторів наступного покоління. Десятиліттями хіміки шукали нові матеріали для електродів і електролітів, щоб підвищити термін служби і безпеку літій-іонних акумуляторів. Одним з кращих кандидатів на зміну графіту в аноді був кремній, який перевершує графіт по ємності енергії майже в десять разів. Інша перевага цього матеріалу є його відносна дешевизна і доступність.

В сучасних літій-іонних акумуляторах міститься рідина з розчином солей літію і з 1-3 органічними присадками. Вчені з США розробили унікальну стратегію додавання присадок в електроліт. В ньому містяться двічі або тричі заряджені катіони металів (Mg2+, Ca2+, Zn2+ або Al3+). Така суміш називається MESA (mixed-salt electrolytes for silicon anodes – електроліти, що змішані зі солями для кремнієвих анодів), яка надає кремнію стабільність і продовжує термін служби анода. В результаті цих тестів, є всі підстави вважати, що якщо кремній в аноді коли-небудь замінить графіт, або його концентрація підвищиться, цей винахід стане його частиною.

Ресурс: pingvin.pro

02.09
У збірці Windows 10 Insider Preview Build 18970 з'явилася нова функція, яка значно спрощує встановлення заново операційної системи на ПК або ноутбуці.

Тепер користувачам не потрібна локальна копія Windows на диску або носію - перевстановити ОС можна буде по мережі з хмари.

"Ми чули відгуки про те, що деякі з вас воліли б використовувати високошвидкісне підключення до інтернету, щоб прискорити цей процес, просто завантаживши Windows", - йдеться в описі функції.

Однак є кілька нюансів. По-перше, під час переустановки всі програми користувача будуть видалені. А якщо не прибрати галочку "Видалити все" - ви втратите і особисті дані і файли.

По-друге, необхідно завантажити з хмари не менше 2,86 ГБ. Звичайно, для цього треба безперебійне підключення до мережі.

Поки нова функція доступна тільки у версії Insider Preview. У повній версії вона з'явиться трохи пізніше.

18.08
Новий смартфон компанії Apple можуть представити публіці вже 10 вересня.

У тестовій збірці операційної системи iOS 13 є інформація про дату презентації iPhone 11. Вона повинна відбутися 10 вересня.

В операційній системі знайшли зображення з назвою HoldForRelease, на якому можна побачити зазначену дату календаря.

Вона збігається з графіком Apple минулих років. Найближчими днями компанія повинна офіційно назвати дату презентації.

Також очікується, що будуть представлені Apple Watch у керамічних і титанових корпусах.

06.05
Ця установка прихована від очей простих користувачів, але її
зовсім точно варто використовувати, щоб повернути комп’ютеру
максимальну продуктивність. Так, щоб електронний пристрій
знову почав працювати максимально швидко, потрібно запустити
додаток «Командний рядок», що можна зробити шляхом введення
його назви в рядок пошуку в меню «Пуск». Слідом за тим як
запущено цей самий командний рядок, потрібно ввести команду
sfc / scannow , звичайно, без будь-яких додаткових символів
і коми в кінці.

Дана команда активує перевірку системних файлів шляхом
використання прихованої функції System File Checker, яка
вбудована в усі редакції операційної системи Windows 10.
Залежно від швидкості накопичувача, даний процес може
зайняти навіть кілька годин, але на твердотільній пам’яті
він зазвичай закінчується за кілька хвилин. Потрібна ця
команда для того, щоб перевірити, чи немає пошкоджень
операційна система. Вона може перестати коректно працювати
після установки великих оновлень, засмічення файлами, або ж
після використання якогось стороннього ПО.

У разі, якщо утиліта виявить якісь несправності, вона
спробує їх виправити, а для цього потрібно просто слідувати
інструкціям на екрані, даючи свою згоду на відлагодження
комп’ютера. Як відзначають користувачі, які використовували
такий метод перевірки своєї операційної системи, після нього
електронний пристрій почне працювати до чотирьох разів
швидше, ніж раніше. Звичайно, найбільший ефект вдасться
відчути на сильно засмічених комп’ютерах, технічне оснащення
яких не можна назвати потужним.

07.04
Вже на наступному тижні для учасників програми тестування Windows Insider компанія Microsoft випустить велике оновлення Windows 10 May 2019 Update, перш ніж воно стане доступним звичайним користувачам.

Як повідомляє ITC.ua, нове оновлення – це наступна версія Windows 10 під кодовою назвою 19H1. У ній немає помітних функціональних нововведень, але зате є візуальні зміни, такі як світла тема оформлення, «пісочниця» (Windows Sandbox), поділ системного пошуку і Cortana, а також підтримка японських смайликів Kaomoji.

Травневий апдейт дозволить користувачам Windows 10 контролювати процес отримання оновлень. Якщо раніше Microsoft практикувала дуже наполегливий спосіб їх розгортання, то тепер софтверний гігант дає нам можливість вибирати, коли встановлювати останню версію операційної системи.

У користувачів Windows 10 буде кілька варіантів.

11.02
7 лютого 2019 року, була названа і розкрита головна особливість прошивки MIUI 11, яка змусить користувачів Xiaomi стрибати від щастя, тому як вони нарешті отримають те, про що давно мріють. Йдеться про темний інтерфейс, який обіцяє стати найголовнішою і основною особливістю новітнього програмного забезпечення. Така «фішка» гарантовано припаде до смаку всім користувачам, адже за рахунок неї вони зможуть не тільки знизити навантаження на очі у вечірній і нічний час, але ще і домогтися підвищення автономності.

При включенні темного інтерфейсу на рівні операційної системи всі смартфони з OLED-екранами можуть отримати приріст в часі автономної роботи на рівні 50%, тобто дуже відчутний. Прошивка MIUI 11 запропонує розробникам спеціальні API, за допомогою яких вони зможуть реалізувати підтримку темного інтерфейсу в своєму програмному забезпеченні. Коли такий буде включений, в темні кольори виявляться пофарбовані не тільки всі елементи ОС і встановлених додатків, але ще всі сторонні, які виявляться сумісні з таким нововведенням.

Про підтримку темного інтерфейсу Xiaomi розповість під час анонсу. Його можна буде включити на постійній основі, або ж налаштувати на свій власний розсуд розклад активації. Так, наприклад, в прошивці MIUI 11 в налаштуваннях користувачі зможуть виставити, в який час включати темний інтерфейс, а в який його вимикати. Також буде можливість використовувати дані сходу і заходу сонця, щоб таким чином адаптувати зовнішній вигляд програмної оболонки під навколишнє оточення.

Від такого нововведення користувачі китайських мобільних пристроїв абсолютно точно будуть стрибати від щастя, адже про появу такої можливості вони мріють уже багато років, але тільки зараз, в 2019 році, вона нарешті з’явиться.

Матеріал з vsviti.com.ua

03.12
Всі смартфони Samsung, які будуть оновлені до операційної системи Android Pie в рамках прошивки One UI, отримають оновлений додаток «Камера» з передовими програмними алгоритмами. Як вдалося з’ясувати від учасників програми бета-тестування, яким сьогодні для установки стало доступно оновлене ПЗ для створення знімків, користувачів чекають одразу дві корисні і потрібні функції під назвою Flaw Detection і Scene Optimizer, які відчутно поліпшують фотографії.

Опція під назвою Scene Optimizer, якщо її включити, автоматично підбирає відповідні настройки і кольори тону, тобто мова йде про повноцінний штучний інтелект, який виступає в ролі «розумного» фотографа. Нічні знімки, зроблені з використанням нової можливості, виглядають набагато краще і цікавіше, зроблених просто на автоматичних настройках. Опція Flaw Detection призначена для того, щоб створювати кращі знімки без необхідності дивитися на результат.

Наприклад, якщо під час спільної фотографії хтось закрив очі, функція Flaw Detection в смартфоні Samsung повідомить про це, щоб можна було миттєво зробити повторний знімок. Вона також розпізнає розмиті фото, засвітки в результаті прямого попадання сонячних променів, і багато інших речей. Не можна не помітити, що в Android Pie на One UI південнокорейська корпорація прибрала з програми «Камера» окрему кнопку для запису відео. Щоб записувати відеоролики тепер потрібно спочатку вибрати відповідний режим і тільки потім виконувати дану дію.

матеріал з itechua.com

1 2 3 >>