(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Заміна матриць ноутбуків у Львові

заміна матриць Львів ціниЗаміна матриці ноутбука у Львові - один з різновидів ремонту, який ми пропонуємо. Ми використовуємо тільки нові комплектуючі, у нас завжди можна підібрати будь-яку брендову матрицю для ноутбука або нетбука від відомих світових брендів: Asus, Acer, DELL, Fujitsu Siemens, HP Compaq, Lenovo, MSI, Samsung, Sony, Toshiba.

Матриця ноутбука — це високотехнологічний продукт, який служить екраном (дисплеєм) Вашого комп'ютера та складається з рідких кристалів. Переважно, пошкодження матриці ноутбука є механічного характеру:

  • Фізично пошкоджений (розбитий) екран
  • Повністю або частково пропадає зображення
  • Час оновлення картинки на екрані занадто повільний, залишається попереднє залишкове зображення
  • Невідповідність стандартним кольорам, інверсні кольори
  • Екран "поплив" (на матриці ноутбука видно чорні кола, подібні на плями від чорнил)
  • Суцільні вертикальні або горизонтальні полоси через всю матрицю різних кольорів

Пошкоджена матриця ноутбука не підлягає ремонту, а тому її тільки можна замінити на іншу.

Матриці бувають різних типів, тому треба знати її модель або, хоча б, точну модель ноутбука чи нетбука для заміни матриці. Дуже часто виникає потреба саме в точному встановленні моделі екрану, так як можна помилитись з роз'ємом під'єднання, формою, ціною матриці.

Наші спеціалісти у Львові допоможуть Вам встановити модель матриці для заміни, проконсультують про строки виконання роботи та ціни на матриці до ноутбука або нетбука по телефону або в магазині. Середня вартість матриці 50-60 уо при умові, що це стандартний 15,6" екран (1366 х 768 hd ready), тобто один з самих розповсюджених.

Після заміни матриці Ви зможете користуватись ноутбуком як і до поломки, також всі дані, які зберігалися в пам'яті комп'ютера, будуть збережені.

Не намагайтеся ремонтувати або встановлювати матрицю самостійно! Ви можете пошкодити ноутбук або нетбук ще більше.

Заміна матриць ноутбуків має здійснюватися виключно кваліфікованими спеціалістами, які відновлять працездатність Вашого ноутбука, що продовжить його життя ще на багато років.

Якщо Ви все ж таки хочете замінити (встановити) матрицю на ноутбуці самостійно, то ми можемо допомогти в підборі матриці до ноутбука, встановивши перед тим її правильне маркування.