(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Ремонт електронних книг у Львові. Прошивка

ремонт електронних книжок у Львові

Ідеал Львів. Вул. Городоцька, 93

Ви можете відправити в наш сервісний центр у Львові неробочу книжку за допомогою Нової Пошти, якщо ви знаходитесь не у Львові. Ви платите тільки за результативний ремонт електронної книжки.

Ми ремонтуємо всі електронні книжки без винятку. Переважно це відомі фірми: Amazon, Barnes&Noble Nook, Sony, Pocketbook, Airbook, Prestigio, Aluratek, JetBook, lbook, Evromedia, Kobo, Bravis, TrekStor, Ergo, Qumo, Orion, Tolino Shine.

Сьогодні електронна книжка (e-ink) невід'ємний атрибут завзятого читача. Переваги книжки з електронними чорнилами беззаперечні. Мінуси є тільки в крихкості конструкції всіх книжок без винятку. Адже екран електронної книги — це скло, і при різних ступенях деформації (притиснення, падіння) скло може просто тріснути і відремонтувати такий дисплей електронної книги вже неможливо. Зображення може завмерти на весь екран, якщо він тріснув з протилежного боку і візуально тріщини не видно. Також екран може і далі показувати зображення в непошкодженій області. Супроводжується це характерними спотвореннями (лініями) на екрані.

Заміна екрану електронної книжки - один з найрозповсюдженіших ремонтів. Так як екрани переважно відрізняються за характеристиками (роздільна здатність), під'єднанням (шлейф), розміром, то і ціна ремонту відповідно різна. В нашому сервісному центрі у Львові ми безкоштовно розберемо книгу і повідомимо ціну нового екрану.

На електронних книжках встановлене програмне забезпечення Linux або Android.
Програмне забезпечення Android або чистий Linux через дії користувача, встановлення джейлбрейків, в процесі оновлення або тривалого часу роботи пристрою має схильність до "злітання". Тобто апаратура повністю ціла, але електронна книжка не працює, висить, не реагує на натискання кнопок, не завантажується або постійно перезавантажується. В цьому випадку потрібно "перепрошивати" апарат — робити програмний ремонт електронної книжки. В кінцевому результаті ви отримуєте електронну книгу з чистим програмним забезпеченням "як з магазину".

Також ми розблоковуємо DEMO-версії, розширюємо можливості деяких електронних книжок (Amazon Kindle, Barnes&Noble Nook). Докладніше тут

Ціна програмного ремонту електронної книжки у Львові стартує від 250 грн.

Порада! Не перепрошивайте електронні книжки, якщо ви не маєте досвіду! При неправильному перепрограмуванні можна отримати як неробочу книжку так і екран, так як в самому екрані зберігаються настройки "Вейвформи" (Waveform, WF)!

В складних випадках електронну книжку треба розбирати та прошивати через програматор послідовного порту. Переважно це моделі фірми Amazon —Kindle Keyboard, Kindle DX, Kindle PaperWhite (PW2, PW3), Kindle Touch, KT2, KT3, Kindle Voyage, Kindle Oasis. Ціна такого ремонту вища.

Те саме стосується книжок (Airbook, Prestigio, Aluratek, JetBook, lbook, Evromedia, Kobo, Bravis, TrekStor, Ergo, Qumo, Orion, Tolino Shine), в яких встановлено процесор фірми Rockchip і гаджет ні на що не реагує. Потрібно розбирати електронну книгу і перепрограмовувати флеш-пам'ять.

При інтенсивному використанні електронної книжки (та й не тільки книжки) характерною проблемою стає все менший час роботи від батареї. Батарея перестає тримати заряд, швидко розряджається. В деяких випадках просто виходить з ладу від старості, приходить кінець контролеру живлення, який знаходиться безпосередньо на батареї. В такому разі приходиться замінити батарею, але й тут є нюанси. Наприклад, у Amazon Kindle, Sony, Barnes&Noble Nook в кожній моделі стоять різні батареї з специфічними роз`ємами. Знайти їх в Україні практично неможливо, тому такі речі ми привозимо суто під замовлення клієнта.

Роз'єми живлення USB через деякий час так само ламаються, відчувається поганий контакт, книжка перестає заряджатися, при під'єднанні до комп'ютера ніяк не визначається, або визначається як "невідомий пристрій". Такі роз'єми треба замінити на нові, і книжка отримає нове життя.

Також замінюємо неробочі кнопки та динаміки, по можливості материнські плати електронних книжок.