(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Чистка ноутбука від пилу, заміна термопасти у Львові.

Сервіс Ідеал. Львів, вул. Городоцька, 93

чистка ноутбука львівЗ часом робота кожного ноутбука чи нетбука починає не задовільняти користувачів. Ноутбук починає виснути, сильно грітися, що може призводити до значних затримок (“тормозів”) системи. Шум, який створює вентилятор ноутбука, стає все більш нестерпним. Також головною проблемою стає часте самовільне вимкнення ноутбука (нетбука) в процесі, навіть незначного навантаження, що в подальшому може призвести до повного виходу з ладу материнської плати або окремих мікросхем. Це тягне за собою дорогий ремонт. Всі ці симптоми свідчать про те, що потрібно робити чистку ноутбука.

Чистку ноутбука потрібно робити регулярно, в середньому раз на рік. Та якщо ноутбук використовується серед домашніх тварин, користувач палить біля ноутбука, з ноутбуком часто працюють на килимі чи ковдрі, то чистку потрібно робити частіше. Пил, який осідає на лопостях вентилятора (кулера) призводить до вібрацій охолоджувача, а відповідно і до нестерпного гулу та шуму. В деяких випадках усунути шум та вібрацію кулера неможливо навіть після чистки, це буває тоді, коли від старості стираються підшипники в середині вентилятора. Ця проблема вирішується простою заміною старого охолоджувача на новий.

Також пилюка осідає на значній частині мікросхем материнської плати, відеокарти, що може призвести до вигорання контактів, короткого замикання, адже пил може проводити електрику. Кожен ноутбук обладнаний системою радіаторів, через які і відводиться кулером нагріте повітря. Радіатори забиваються брудом та пилом в першу чергу, що і призводить до перегріву, так як гаряче повітря так і залишається в середині ноутбука.

заміна теропасти львівТакож потрібно замінити термопасту на процесорі, графічному чіпі відеокарти та термонакладки на чіпсетах материнської плати, так як вони мають властивість висихати, що так само призводить до значного перегріву.

Фактично, чистка ноутбука у Львові зводиться до того, що повністю розбирається ноутбук, проводиться чистка внутрішніх деталей від пилу та бруду, (радіатори, кулери, мікросхеми) замінюється термопаста, термонакладки, кулер змащується машинним маслом для зменшення вібрацій та рівня шуму.

Після чистки та заміни термопасти ноутбука температура процесора, відеокарти помітно знижується, а відповідно самовільні вимкнення та “тормози” (зависання) припиняються.

Застерігаємо!!! Не намагайтеся самостійно проводити чистку ноутбука!!! Як що Ви не професіонал, то можете пошкодити найменші деталі ноутбука, кріплення шлейфів та корпуса, мікросхеми. Такі дії можуть привести до дорогого ремонту в сервісному центрі. Звертайтеся до нас. Наші професійні спеціалісти проведуть якісну чистку ноутбука у Львові в стислі терміни.

Пам'ятайте! Чистка ноутбука збільшує тривалість експлуатації вашого улюбленого електронного помічника. Ціна чистки ноутбука та заміни термопасти залежить від складності конструкції, уточнюйте у менеджерів.

Додаткова послуга - прошивка bios материнських плат ноутбуків та стаціонарних комп'ютерів