Повертаємо втрачену працездатність вашим пристроям

Ремонт навігаторів та відеореєстраторів

Прошивка навігаторів, відеореєстраторів. Встановлення нових карт.

Ремонт та прошивка GPS-навігаторів

Не працюємо з штатною навігацією!

Все більше людей використовують навігатори GPS в автомобілях (автомобільний) та для піших подорожей (туристичний навігатор). Найголовніше в цьому пристрої - точна карта. Карти для навігаторів постійно доповнюються та вдосконалюються, тому завжди є сенс оновлювати старі. Карти є різних форматів (Garmin, Navitell, TomTom, Автосупутник та б.і.), тому треба точно знати платформу, на якій працює навігатор і тільки після цього встановлювати відповідні карти країн.

Потрібно прошити навігатор, оновити програму ? Встановити карти на навігатор GPS?

Ми підбираємо оптимальні по швидкодії SD карти, допомагаємо встановити карти Європи, України, СНД для GPS-навігаторів у Львові. Встановлюємо програми для навігації iGo Primo, Navitel, Garmin. Прошиваємо навігатори під легкові та грузові автомобілі.

Як прошити навігатор? Треба мати відповідний програмний файл, заряджений на 100% акумулятор навігатора та, головне, досвід.

Порада від фахівців: не перепрошивайте автомобільні або туристичні навігатори в домашніх умовах, якщо ніколи не мали з цим справу. Ви можете вивести навігатор з ладу назавжди!

Ціна прошивки навігаторів у Львові:

Види робіт: Ціна від (грн):
Встановлення програми навігації 250
Встановлення карт Європи + Україна 650
Встановлення карти України 250
Прошивка GPS-модуля (якщо можливо) 750

Ціни на ремонт навігаторів у Львові:

Види робіт: Ціна від (грн):
Заміна екрану (дисплея) 550, уточнюйте модель
Заміна скла (заміна сенсора) 550, уточнюйте модель
Заміна акумулятора 450
Заміна роз'єму живлення (гніздо зарядки) 550 - 750
* Вказані ціни приблизні. Точну вартість робіт дізнавайтесь у менеджерів.

Як і будь-яка "розумна" апаратура навігатори виходять з ладу. Поломка може бути двох типів: програмна та апаратна. Ремонт навігатора складний, але доцільний. Враховуючи курсові коливання, нові навігатори в грн коштують не дешево. Ми проводимо діагностику, виявляємо проблему та намагаємося провести ремонт в найкоротші строки.

Програмні помилки GPS-навігаторів:

 • Не вмикається
 • Мимоволі (хаотично) вимикається
 • Циклічне перезавантаження
 • Зависання (“висить” на заставці або фірмі-виробнику)
 • Не зв'язується з супутниками
 • Не прокладає маршрут або прокладає з помилками

В таких випадках слід прошити GPS-навігатор оновленою прошивкою. Якщо навігатор перепрошився без помилок, то відновлення працездатності пристрою гарантована. Ми прошиваємо навігатори будь-яких фірм: Globex, Ergo, Prology, PalMann, xDevice, X-Digital, Sigma, NEC, Navi, Navitel, GoClever, Pioneer, Prestigio, Digital, Atlas, Shturmann та ін., при умові наявного програмного забезпечення.

До апаратного (механічного) ремонту навігатора відносяться:

 • Тріснутий сенсор, який потребує заміни
 • Тріснутий (пошкоджений) екран
 • Плями на екрані
 • Виламані роз'єми заряду, microUSB, miniUSB
 • Батареї, що вийшли з ладу та не тримають заряду
 • "Відвалюється" GPS-модуль на платі (навігатор не бачить супутники)
Привозимо під замовлення комплектуючі для ремонту навігаторів напряму з Китаю

Прошивка та ремонт відеореєстраторів у Львові

Сучасні відеореєстратори (Xiaomi 70mai Rearview Dash Cam Wide (MIDRIVE D07), Gazer F150, Jado G840s) є достатньо надійними апаратами, але навіть вони час від часу потребують ремонту. Більшість програмних проблем зв'язані з “сирими” прошивками, які встановлює виробник. Нажаль, оновлене програмне забезпечення може так і не з'явитися у відкритому доступі, що робить неможливим використання відеореєстратора. З часом той самий виробник випускає оновлене програмне забезпечення з виправленими помилками. Після прошивки відеореєстратор працює значно краще.

Симптоми поломки:

 • відеореєстратор постійно пищить, починає запис, про що говорить відповідний значок на екрані, і відразу скидає запис, намагається знову почати записувати
 • При підключенні відеореєстратора до прикурювача, апарат включається, але запис не розпочинається. Апарат просто залишається включеним, в режимі очікування, тобто картинка на екрані є, а запис не йде
 • При підключенні відеореєстратора до прикурювача, апарат включається, але екран відразу ж гасне (іноді з'являється меню з 2-х 3-х рядків). Не реагує ні на які кнопки і перехід по пунктах меню так само не дає жодного результату
 • Відеореєстратор працює справно, потім, через кілька годин роботи, з незрозумілих причин висне
 • Апарат живе своїм життям - сам вмикається і вимикається, причому завжди по-різному: запускаєш двигун - реєстратор вимикається і навпаки
 • Відеореєстратор “вмирає”, заряджатися не хоче, не включається і ні на які кнопки не реагує
Прошиваємо відеореєстратори будь-яких фірм (DOD, Gazer, Digital, Lauf, Mystery, Garmin, Digma, Hyundai, Kromax, Mitax, Supra) та моделей (за наявності програмного забезпечення) у Львові.

Ціни уточнюйте у менеджерів.