Технології майбутнього доступні зараз

Ремонт моніторів у Львові

Діагностика та ремонт моніторів з гарантією на виконані роботи.

Монітор не вмикається, лампочка горить? Монітор вмикається і через декілька секунд вимикається? Тьмяне зображення?

Проводимо діагностику та ремонт моніторів всіх відомих брендів (Samsung, LG, Asus, Acer, BenQ, ViewSonic, HP та ін). В будь-якому випадку відремонтувати монітор буде коштувати значно дешевше ніж купити новий, так як вартість монітора прив'язана до курсу валюти.

Ціни на ремонт моніторів у Львові:

Види робіт: Ціна від (грн):
Заміна підсвітки 550
Ремонт блока живлення 350
Ремонт материнської плати 550-950
Відновлення прошивки 450
Заміна ламп 650
Заміна материнської плати уточнюйте модель
Ремонт сенсорних кнопок 250- 450
Ремонт ланцюгів живлення 550-850
Заміна шлейфів 250
* Вказані ціни приблизні. Точну вартість робіт дізнавайтесь у менеджерів.

Типові несправності моніторів:
  • Монітор не вмикається, індикатор живлення не світиться
  • Індикатор живлення горить - немає зображення, підсвітка працює
  • Підсвітка монітора не запалюється або гасне через кілька хвилин роботи
  • Зниження яскравості матриці і поява червоного відтінку
  • Смуги на екрані
  • Спотворене зображення, спотворена кольоропередача
  • Монітор не виводить зображення з комп'ютера, видає повідомлення "відсутній сигнал"

Переважно, головний симптом несправності монітора — він просто не вмикається або вмикається на секунду-дві і відразу гасне. Все це відбувається через нестабільну напругу в наших будинках. Стабільна напруга - 220В, але в наших квартирах інколи можна спостерігати і 180В. Дуже часто горить монітор від блискавок, які можуть “спалити” не тільки монітор, але і комп'ютер та інші побутові електроприлади. Захистом від перепаду напруги, блискавок є блок безперебійного живлення, який ми завжди рекомендуємо ставити, щоб унеможливити передчасне “вмирання” побутових пристроїв, особливо це стосується саме моніторів та системних блоків. Також з часом виходять з ладу котушки, конденсатори, шлейфи.

Клієнти завжди задають питання:”А чому згорів блок живлення в TFT моніторі, а в звичайному ЕПТ телевізорі ні?” Відповідь проста. Чим менше габарити тим більша вірогідність поломки. В ЕПТ телевізорах чи моніторах стоять трансформаторні блоки живлення, які є значно більші та більш надійніші ніж ті, що встановлюють в сучасних моніторах. Імпульсні блоки живлення сучасних моніторів споживають значно менше електрики і в них більший ККД. Переваги сучасних TFT моніторів очевидні, але блоки живлення є малонадійні і дуже вибагливі до джерел живлення.

В таких випадках перегорає саме вмонтований блок живлення або виходить з ладу плата, яка безпосередньо зв'язана з матрицею. Монітор залитий рідиною теж можна відремонтувати в нашому сервісному центрі у Львові.

Досить часто в моніторах горять лампи підсвітки. Їх можна замінити на нові, коштують вони недорого.

Монітори досить довговічні пристрої і після проведеного ремонту будуть служити ще дуже довго. Немає потреби купляти новий монітор, враховуючи те, що за останні роки великого прориву в якості передачі зображення не відбулося.

Є значно складні випадки поломки монітора, які виглядають так: в процесі роботи на екрані з'являються полоски, точки, викривлення, хвилясте зображення. Такий ремонт монітора у Львові коштує дорожче і триває довше по часу.

Застерігаємо! Якщо Ви не спеціаліст, то не проводьте ремонт монітора своїми силами. Тільки уявіть, при включенні монітора лампа підсвітки споживає 1200В, що небезпечно для життя. Також Ви можете пошкодити монітор назавжди. Звертайтесь до спеціалістів.

Остаточна ціна ремонту монітора може бути озвучена тільки після діагностики та виявлення несправності. В середньому це 500 - 950 грн.
ideal.lviv.ua Прошивка Android ❶❾❾грн Ремонт ✔ комп'ютерів