(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Інтертелеком Львів - 3G / 4G безпровідний інтернет у Львові

ТМ Ідеал є офіційним представником безпровідного 3G/4G інтернету Інтертелеком у Львові та Львівській області.

В нашому магазині, що знаходиться за адресою Городоцька, 93, є можливість вибрати та купити USB модем 3G/4G або модем + WiFi-роутер 3G/4G, які є прошиті під Intertelecom. Наші менеджери запропонують Вам найоптимальніший модем та тариф, виходячи з ваших потреб. Обравши провайдером бездротового 3G/4G інтернету Інтертелеком, ви отримуєте нові стандарти швидкості, які на сьогодні є тільки у цього провайдера. Купуючи модем з підтримкою стандарту 4G (EV-DO Rev B +), ви отримуєте швидкість до 14,7мбіт/с по всій території України, включаючи не тільки великі міста, а й села. Базові станції розташовані по всій країні, тому ви отримуєте стабільний швидкий інтернет без розривів.

Поповняти рахунок можна в будь-яких Qbox, WebMoney, відділеннях Приватбанку та б.і. Тим, хто користується Приват24 є можливість оплатити Інтертелеком прямо з сайту, використовуючи мобільний номер.

В нашому магазині у Львові можна купити модем Intertelecom як з під'єднанням до ноутбука, нетбука, стаціонарного комп'ютера через USB так і без під'єднання.

Модеми + 3G роутери Intertelecom особливо будуть цікаві користувачам планшетів, смартфонів та ноутбуків, адже ці пристрої роздають інтернет по технології WiFi. Достатньо включити 3G WIFI роутер, покласти в кишеню та подорожувати по Україні з високошвидкісним інтернетом!

Максимум до такого модема + 3G роутера можливо одночасно бути під'єднано до 8 пристроїв. Наприклад, модеми 3G американської фірми Sierra(зправа). Мають TFT-дисплей, на якому можна спостерігати за обсягом вхідного/вихідного трафіку, якістю сигналу та паролем доступу до мережі WiFi. Працюють від батареї на протязі 4-7 годин. Заряджаються як від usb так і від розетки 220В. 3G/4G модем Sierra 802 з прошивкою Інтертелеком містить слот microSD та підтримує карточки до 32Gb, може роздавати інформацію в режимі роутера по WiFi. Також до 3G/4G модема є можливість під'єднати додаткові антени для підсилення сигналу.