Телевізор Kivi 32H510KD
Код: 81624
Гарантія: 12 міс.
Наявність: 00.00.00
Доставка
Доставка по Україні: на склад Нової Пошти - від 45грн; Cамовивіз із магазину - безкоштовно.
Доставка великогабаритної техніки в магазин оплачюється додатково. Ціну уточнюйте у менеджерів.
Оплата
Готівкою; Безготівковий розрахунок для юр. осіб; Visa/ Mastercard; Privat24; Кредит
Ціни дійсні тільки при оформленні на сайті. Ціни в магазині можуть відрізнятись.
Товарний код:
Артикул:
32H510KD
Опис:
LED - телевізор, без інтернету, 32", 1366 x 768, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, аналоговий, 2 x 8 (16 Вт), 1 x цифровий аудіовихід, 1 х USB, Аудіовхід, CI, 2 х HDMI, Scart, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (200х100мм), 730 х 467 х 180 мм, 4.4 кг
Характеристики:
Тип телевізора без інтернету, LED - телевізор
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Виробник Kivi
Діагональ екрану 32"
Роздільна здатність екрану 1366 x 768
Тип матриці SVA
Час відгуку матриці 10mc
Технології поліпшення зображення Super Contrast Control
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, аналоговий
Система кольоровості (підтримувані стандарти) SECAM, PAL, NTSC
Потужність динаміків 2 x 8 (16 Вт)
Інтерфейси підключення Аудіовхід, Scart, CI, 2 x HDMI, 1 x цифровий аудіовихід, 1 x USB
Підтримка Smart TV відсутня
Енергоспоживання 38 Вт
VESA VESA (200х100мм)
Розміри з підставкою 730 х 467 х 180 мм
Розміри без підставки 730 х 427 х 68 мм