Кронштейн Brateck LDT25-C012
Код: 79828
Гарантія: 12 міс.
Наявність: 15.05.26
Доставка
Доставка по Україні: на склад Нової Пошти - від 45грн; Cамовивіз із магазину - безкоштовно.
Доставка великогабаритної техніки в магазин оплачюється додатково. Ціну уточнюйте у менеджерів.
Оплата
Готівкою; Безготівковий розрахунок для юр. осіб; Visa/ Mastercard; Privat24; Кредит
Ціни дійсні тільки при оформленні на сайті. Ціни в магазині можуть відрізнятись.
Товарний код:
Артикул:
LDT25-C012
Опис:
Тип - поворотно-похилий, мінімальна підтримувана діагональ - 17", максимальна підтримувана діагональ - 27", VESA - 75 x 75, 100 x 100, Максимальне навантаження - 6.5 кг, чорний
Характеристики:
Призначення для монітора
Виробник Brateck
Тип поворотно-похилий
Варіанти встановлення на стіл
Мінімальна підтримувана діагональ 17"
Максимальна підтримувана діагональ 27"
Підтримувана діагональ 27", 26", 25", 24", 23.8", 23.6", 23", 22", 21.6", 21.5", 21", 20.7", 20", 19", 18.5", 17"