Телевізор Ergo 32DHT6000
Код: 640216
Гарантія: 36 міс.
Наявність: 00.00.00
Доставка
Доставка по Україні: на склад Нової Пошти - від 45грн; Cамовивіз із магазину - безкоштовно.
Доставка великогабаритної техніки в магазин оплачюється додатково. Ціну уточнюйте у менеджерів.
Оплата
Готівкою; Безготівковий розрахунок для юр. осіб; Visa/ Mastercard; Privat24; Кредит
Ціни дійсні тільки при оформленні на сайті. Ціни в магазині можуть відрізнятись.
Товарний код:
Артикул:
32DHT6000
Опис:
LED - телевізор, 32", 1366 x 768, цифровой DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровой DVB-S2, аналоговий, 2 x 8 (16 Вт), CI+, 2 х USB, CI, Component, Composite, 3 х HDMI, Headphone, Scart, D-sub, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (200х100мм), 721,1 x 463,6 x 195,6, 3,47 кг
Характеристики:
Тип телевізора LED - телевізор
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Виробник Ergo
Діагональ екрану 32"
Роздільна здатність екрану 1366 x 768
HDR без HDR
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C, аналоговий
Система кольоровості (підтримувані стандарти) SECAM, PAL
Потужність динаміків 2 x 8 (16 Вт)
Інтерфейси підключення Scart, Headphone, D-sub, Composite, Component, CI+, CI, 3 x HDMI, 2 x USB
Підтримка Smart TV відсутня
Енергоспоживання 60 Вт
VESA VESA (200х100мм)
Розміри з підставкою 721,1 x 463,6 x 195,6
Розміри без підставки 721 х 429 х 83 мм