Обігрівач Teploceramic TCM-RA550-49103
Код: 175399
Гарантія: 60 міс.
Наявність: 16.05.26
Доставка
Доставка по Україні: на склад Нової Пошти - від 45грн; Cамовивіз із магазину - безкоштовно.
Доставка великогабаритної техніки в магазин оплачюється додатково. Ціну уточнюйте у менеджерів.
Оплата
Готівкою; Безготівковий розрахунок для юр. осіб; Visa/ Mastercard; Privat24; Кредит
Ціни дійсні тільки при оформленні на сайті. Ціни в магазині можуть відрізнятись.
Товарний код:
Артикул:
TCM-RA550-49103
Опис:
11 кв.м, 550 Вт, електронне, настінний, цифровий датчик температури, регулювання потужності/температури, підгогове кріплення купується окремо, 15 кг, молочно-білий, керамічний обігрівач
Характеристики:
Призначення Побутовий
Тип керамічний
Виробник Teploceramic
Площа обігріву 11 кв.м
Потужність 550 Вт
Тип управління електронне
Встановлення настінний
Режими роботи обігрів
Габарити 900 x 450 x 15 мм
Вага 15 кг
Колір молочно-білий
Тип обігрівача, для сінка керамічний обігрівач
Також шукають до 1000 Вт, економні, для квартири, для кімнати