Телевізор Romsat 55USQ2020T2
Код: 1671867
Гарантія: 12 міс.
Наявність: 00.00.00
Доставка
Доставка по Україні: на склад Нової Пошти - від 45грн; Cамовивіз із магазину - безкоштовно.
Доставка великогабаритної техніки в магазин оплачюється додатково. Ціну уточнюйте у менеджерів.
Оплата
Готівкою; Безготівковий розрахунок для юр. осіб; Visa/ Mastercard; Privat24; Кредит
Ціни дійсні тільки при оформленні на сайті. Ціни в магазині можуть відрізнятись.
Товарний код:
Артикул:
55USQ2020T2
Опис:
Характеристики:
Тип телевізора з Wi-Fi, Smart TV
Примітка Офіційно імпортований ТВ
Виробник Romsat
Діагональ екрану 55"
Роздільна здатність екрану 3840 x 2160
Тип матриці ADS
Тип підсвічування Direct LED
Час відгуку матриці 7mc
Частота розгортки панелі 60 Гц
Процесор зображення ARM Cortex A53
HDR без HDR
Тип тюнеру цифровий DVB-T2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий
Система кольоровості (підтримувані стандарти) SECAM, PAL
Потужність динаміків 2 х 10 (20 Вт)
Wi-Fi так
Підтримка Smart TV так
Операційна система Android 11
Енергоспоживання 150 Вт
CPU ARM Cortex-A53 quad core
GPU Mali-G52MC1
DDR 1.5GB
Flash Memory 8GB
VESA VESA (200x200мм)
Розміри з підставкою 1242 x 760 x 272 мм
Розміри без підставки 1242 x 720 x 97 мм