Лампочка Vinga VL-MR16GU53-64L-220
Код: 158619
Гарантія: 12 міс.
Наявність: 00.00.00
Доставка
Доставка по Україні: на склад Нової Пошти - від 45грн; Cамовивіз із магазину - безкоштовно.
Доставка великогабаритної техніки в магазин оплачюється додатково. Ціну уточнюйте у менеджерів.
Оплата
Готівкою; Безготівковий розрахунок для юр. осіб; Visa/ Mastercard; Privat24; Кредит
Ціни дійсні тільки при оформленні на сайті. Ціни в магазині можуть відрізнятись.
Товарний код:
Артикул:
VL-MR16GU53-64L-220
Опис:
Тип - світлодіодна (LED), тип цоколя - GU5.3, споживана потужність - 6 Вт, колірна температура - 4000 К (нейтральний білий), 220 В, особливості - енергозберігаюча
Характеристики:
Тип лампи світлодіодні (LED)
Акумулятор відсутній
Виробник Vinga
Тип цоколя GU5.3
Потужність 6 Вт
Світловий потік 550 Лм
Еквівалент потужності лампи розжарювання 60 Вт
Напруга 220 В
Форм-фактор точка (фара)
Колір колби матовий
Кут розсіювання 90 °
Особливості енергоефективність 90% (A +)
Діаметр 50 мм
Висота 46 мм