Адаптер PoE Ubiquiti POE-24-24W-G
Код: 146948
Гарантія: 12 міс.
Наявність: 15.05.26
Доставка
Доставка по Україні: на склад Нової Пошти - від 45грн; Cамовивіз із магазину - безкоштовно.
Доставка великогабаритної техніки в магазин оплачюється додатково. Ціну уточнюйте у менеджерів.
Оплата
Готівкою; Безготівковий розрахунок для юр. осіб; Visa/ Mastercard; Privat24; Кредит
Ціни дійсні тільки при оформленні на сайті. Ціни в магазині можуть відрізнятись.
Товарний код:
Артикул:
POE-24-24W-G
Опис:
Характеристики:
Конектор RJ-45
Виробник Ubiquiti
Вхід 0.6 A 120 В, 0.4 A 240 В
Вихід 24V