Технології майбутнього доступні зараз

Технологічні новинки

Найновіші інформаційні новини в галузі технологій

02.06

Створено «вічний» акумулятор, який працює на солоній водіСучасні акумулятори мають один серйозний недолік – обмежений ресурс. Не допомагають навіть ті з них, які вимагають постійної зарядки, оскільки вони схильні через якийсь час деградувати. Однак інженери з стартапу HydraLight заявляють, що їм вдалося створити пристрій, який володіє практично нескінченним ресурсом і продукує енергію з найпростішої солоної води.

Пристрій під назвою HydraCell представлено у вигляді невеликого куба, до якого можна підключати будь-які пристрої для зарядки. За великим рахунком мова йде про «сплячий» акумулятор, робота якого починається відразу ж після додавання в нього 7,5% розчину солоної води. Як стверджує розробник, пристрій мінімально впливає на навколишнє середовище, виготовляється з переробленого пластику, а при утилізації розпадається на повністю біорозкладні частини.В описі гаджета стверджується, що від однієї порції солоної води воно здатне забезпечити повну зарядку десятка смартфонів або гарантувати роботу комплектного ліхтаря протягом 100 годин. У порівнянні з портативними АКБ, HydraCell завжди готовий до роботи і не вимагає джерела живлення. Крім того, за словами творців, їх прилад підійде для любителів активного відпочинку і мандрівників, які часто виявляються далеко від цивілізації. Для активації HydraCell можна скористатися навіть морською водою.

Солона рідина в даному випадку грає роль електроліту між зарядними пластинами, що виробляють енергію при її додаванні. На даний момент HydraCell вже представлений на популярній краудфандінговой платформі Kikstarter, встигнувши до цього моменту зібрати 100 000 доларів інвестицій, що вище початкових планів керівництва стартапу в три рази. Перші поставки HydraCell покупцям повинні стартувати в кінці літа 2020 року орієнтовною ціною в 54 долара США.
.
ideal.lviv.ua прошивка bios від ❶❾❾грн Ремонт ✔ ноутбуків