(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Ремонт комп'ютерів та ноутбуків вдома — дилетантство !

ремонт компютерів у львові

Багато клієнтів, які зверталися до нас за допомогою по ремонту комп'ютера відзначали той факт, що виклик по об'яві "виконаємо ремонт комп'ютерів та ноутбуків вдома швидко та якісно" призводить тільки до одного — потребі їхати до спеціалістів. Звичайно, якщо у Вас виникла потреба у встановленні операційної системи, налаштуванні конкретної програми, то встановити це на комп'ютер може будь-яка людина, яка давно працює з ПК на рівні, який трохи вище користувацького. Інша справа ремонт та тестування ноутбука чи ремонт комп'ютера вдома, постремонтний період та перевірка його на стабільність роботи, збереження або відновлення даних з вінчестера.

Припустимо, у Вас час від часу "злітає" операційна система або перезавантажується комп'ютер, виключається сам по собі — це одні з багатьох можливих варіантів нестабільної роботи. Перевстановлення ОС в таких випадках не дасть ніякого результату, комп'ютер пропрацює два тижні, а, можливо, місяц тому, що "злітання" ОС це не причина, а наслідок. Якщо у Вас перезавантажився комп'ютер або ноутбук один-два рази без видимих на те причин - будьте певні, це повториться знову.

Для того, щоб виявити причину потрібно головне — час та професіоналізм. За годину або дві далеко не завжди є можливість виявити проблему. Інколи у нас комп'ютери тестуються декілька днів, а то і тиждень. Пояснення дуже просте. Наприклад, для того, щоб виявити помилки, які можуть з'являтися в оперативній пам'яті, так звані биті комірки, потрібно тестувати (так рекомендують виробники цих плат) 5-10 годин на стабільність. Часто буває таке, что помилка виникає тільки при прогріві мікросхеми, а це означає, що тестуючи годину, можливо взагалі не виявити дефект.

Якщо дефект пам'яті не виявлено, то можна приступати до тестування слідуючої комплектуючої комп'ютера — вінчестера ( жорсткого диска ). Чим більший об'єм вінчестера, тим більше часу потрібно для його тестування. В процесі роботи на жорстоку диску можуть з'являтися як програмні (частіше) так і апаратні bad-сектори. Якщо такі "беди" виявлено, наступним етапом буде їхня регенерація, якщо це можливо. Що означає регенерація? В більшості випадків - повне стирання вінчестера - обнулення секторів диску, що приводить до повного знищення будь-якої інформації, яка зберігається на HDD. Перед такою процедурою всі дані потрібно переписати на інші носії. Якщо у Вас вінчестер об'ємом 320Gb і більше — переписування інформації займе купу часу. Якщо це робити вдома, то треба мати запасний носій, на який Ви збираєтеся переписати важливу інформацію. Тестування вінчестера, переписування та стирання — не меньше 3-4 годин.

Тестування відеокарти — такий самий довгий процес як і два попередні. В одній грі зображеня може бути ідеальним, без виникнення синіх, чорних екранів, зависання і т.і., а в іншій можуть з'являтися артефакти — неправильне відображення графіки відеокартою, при якому з'являються дефекти подібні на трикутники, полоски, квадрати, яких не мало би бути. Добре якщо ці артефакти виявляються одразу, але в більшості випадків дефекти проявляються при тривалому часі роботи відепристою, при прогріві. Можливо таке, що дефект проявляється тільки в одній, конкретно взятій, грі. Існує купа тестів для виявлення несправності відеокарти, але як показує практика ні один не гарантує виявлення дефекту на 100%. Тому їх треба комбінувати, на що знову ж потрібен час.

Найскладніше виявити дефект, якщо він присутній у материнській платі або блоці живлення. Найпростіший спосіб перевірити працездатність материнської плати або БЖ — підмінити їх на час тестування. Ніхто не буде везти з собою машину з причіпом комплектуючих до Вас в квартиру хоча б тому, що існує ціла низька стандартів сокетів для процесорів, стандартів пам'яті і т.д. Тому ремонт комп'ютерів вдома робити просто недоцільно. Все одно прийдеться везти його в майстерню, тільки не забувайте, що за виклик Ви вже заплатили.

Ті, хто пропонує відремонтувати ноутбук чи нетбук вдома взагалі не розуміють з чим мають справу — розібрати правильно ноутбук реально можливо тільки професіоналам, а виявити після цого проблему потрібен час. Ні один професіонал не буде гаяти свій час на поїздки по квартирам клієнтів.

Тому, звернувшись до нас, Ви отримаєте якісний ремонт комп'ютера у Львові, ремонт ноутбука, отримаєте поради , які знадобляться Вам в післягарантійний період.