Ідеал Львів дизайн
mail
skype
icq

Розкрутка та просування сайтів

Для просування сайту в топ 10 запитів Google та Yandex його потрібно оптимізовувати.

Адже будь-який сайт, навіть якщо він цікавий користувачам інтернету, далеко не завжди потрапляє на першу сторінку пошукової видачі.

За статистикою тільки незначна кількість користувачів переходить на другу сторінку пошуку, вже не говорячи про третю.

Головними чинниками оптимізації є:

  • Реєстрація в пошукових системах
  • Унікальний контент сайту
  • Підбір та оптимальна кількість ключових слів
  • Розробка міні-статей з використанням ключових слів
  • Кількість та якість backlinks
  • Наявність в трастових каталогах
  • Співпраця з Google, Yandex, біржами ссилок

Ми пропонуємо зробити всі ці дії за Вас. Ажде розкрутка сайту дозволить Вам отримати безкінечний потік користувачів інтернету на сторінки Вашого сайту.


А це означає, що зі всього потоку Ви отримаєте стабільний відсоток потенційних клієнтів або покупців ваших товарів та пропозицій, збільшення продажів.

Завдяки використанню перевірених та ефективних методів, розкрутка сайтів у Львові в нашій компанії дозволяє досягати бажаних результатів по просуванню на першу сторінку пошукових систем у стислі терміни.

Еффект від оптимізації, як правило, видно через 2-4 місяці. Але якщо Ви не хочете чекати, хочете отримати результат вже сьогодні, то є можливість підключити Ваш сайт до платної системи Google Adwords та Yandex Direct.

Так як 90% українських користувачів інтернету використовує Google, то доцільно подавати рекламу саме в цій пошуковій системі.

Завдяки налаштуванню нами Вашої кампаніі для просування сайту в системі Google Adwords, Ви отримаєте потенційних клієнтів вже за декілька днів після створення кампанії. В залежності від можливостей Вашого бюджету ми налаштуємо кампанію на максимальну продуктивність.

Орієнтовна ціна просування сайту: 800грн

PS. Google Adwords оплачується додатково.

підтримка сайтів львів
слідкування за сайтом у львові
технічна підтримка
підтримка львів сайт
299584185 192781290