Технології майбутнього доступні зараз

Мережеве: медіаконвертори, модулі, трансівери

Каталог товарів комп'ютерної та побутової техніки


Модуль SFP SFP-1SM-1310nm-20LC FoxGate (SFP-1SM-1310NM-20LC)
Код: 238164
Наявність: Є на складі
393.15 грн.
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, SC SM, TX1550 нм (SFP-1SM-1550nm-3SC) (SFP-1SM-1550NM-3SC)
Код: 116327
Наявність: Є на складі
399.92 грн.
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 3 км, LC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-3LC) (SFP-1SM-1310NM-3LC)
Код: 238165
Наявність: Є на складі
451.81 грн.
Модуль SFP SFP-1SM-1550nm-20LC FoxGate (SFP-1SM-1550NM-20LC)
Код: 238166
Наявність: Є на складі
580.7 грн.
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE) (EC-SFP1000-FE/GE)
Код: 116325
Наявність: Є на складі
608.06 грн.
Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS (TL-SM311LS)
Код: 137180
Наявність: Є на складі
642.75 грн.
Модуль TP-Link TL-SM321A (TL-SM321A)
Код: 137181
Наявність: Є на складі
1197.78 грн.

 

ideal.lviv.ua прошивка bios від ❶❾❾грн Ремонт ✔ ноутбуків