Технології майбутнього доступні зараз

Мережеве активне

Каталог товарів комп'ютерної та побутової техніки


Інжектор PoE Mikrotik RBPOE (до 100 Mbps) (RBPOE)
Код: 163846
Наявність: Є на складі
236.05 грн.
Блок живлення мережевий Mikrotik 18POW (18POW)
Код: 163848
Наявність: Є на складі
331.89 грн.
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBMAPL-2ND (RBMAPL-2ND)
Код: 178498
Наявність: Є на складі
803.39 грн.
Модуль Mikrotik SFP module S-31DLC20D (SFP module 1.25G SM 20km 1310nm Dual LC-connector) (S-31DLC20D)
Код: 205422
Наявність: Є на складі
761.09 грн.
Адаптер PoE Ubiquiti INS-3AF-I-G (INS-3AF-I-G)
Код: 234925
Наявність: Є на складі
840.96 грн.
Медіаконвертер TP-Link MC100CM (MC100CM)
Код: 73905
Наявність: Є на складі
844.51 грн.
Медіаконвертер TP-Link MC110CS (MC110CS)
Код: 73906
Наявність: Є на складі
880.3 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-F30SC (DMC-F30SC)
Код: 73904
Наявність: Є на складі
1183.2 грн.
Оптичний патчкорд Mikrotik SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) (S+DA0003)
Код: 171925
Наявність: Є на складі
1293.53 грн.
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBWAP2ND-BE (RBWAP2ND-BE)
Код: 155503
Наявність: Є на складі
1388.78 грн.
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik wAP (RBwAP2nD) (RBWAP2ND)
Код: 162669
Наявність: Є на складі
1389.67 грн.
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik RBmAP2nd (RBMAP2ND)
Код: 251689
Наявність: Є на складі
1454.45 грн.
Маршрутизатор Mikrotik hEX PoE lite (RB750UPr2) (RB750UPR2)
Код: 149956
Наявність: Є на складі
1792.25 грн.

 

ideal.lviv.ua прошивка bios від ❶❾❾грн Ремонт ✔ ноутбуків