Технології майбутнього доступні зараз

Контролери

Каталог товарів комп'ютерної та побутової техніки


Адаптер Cor-X SC/PC-SC/PC, SM, Simplex (AD-SC/PC Simplex) (AD-SC/PC SIMPLEX)
Код: 339302
Наявність: Є на складі
89.48 грн.
Адаптер DIGITUS SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1) (DN-96005-1)
Код: 334054
Наявність: Є на складі
125.66 грн.
Плата розширення Inter-Tech до SSD M.2 SATA III у слот (KT023A) (KT023A)
Код: 342982
Наявність: Є на складі
479.94 грн.
Плата розширення Inter-Tech до SSD M.2 SATA III у 3,5 (KT023B) (KT023B)
Код: 342983
Наявність: Є на складі
479.94 грн.
Адаптер Supermicro DVD MOUNTING KIT (MCP-220-81502-0N) (MCP-220-81502-0N)
Код: 334058
Наявність: Є на складі
632.25 грн.
Бекплейн HP 8SFF CAGE BAY DL380G8 (668295-B21) (668295-B21)
Код: 330517
Наявність: Є на складі
687.23 грн.
Контролер RAID HP Smart Array P712m (488348-B21) (488348-B21)
Код: 319955
Наявність: Є на складі
851.6 грн.
Бекплейн Supermicro SAS/SATA DRIVE KIT (MCP-220-82609-0N) (MCP-220-82609-0N)
Код: 334059
Наявність: Є на складі
1619.05 грн.
Адаптер Supermicro до батарей CacheVault LSI iBBU 06/07/08/09 (BKT-BBU-BRACKET-05) (BKT-BBU-BRACKET-05)
Код: 334055
Наявність: Є на складі
1673.74 грн.
Адаптер Lenovo RISER CARD PCIE (7XH7A02682) (7XH7A02682)
Код: 334063
Наявність: Є на складі
1893.09 грн.
Адаптер Wireless display adapter Microsoft (P3Q-00008) (P3Q-00008)
Код: 334064
Наявність: Є на складі
2019.6 грн.
Адаптер Supermicro 2xMiniSAS HD (SFF-8643) to 2xMiniSAS HD (SFF-8644) LP (AOM-SAS3-8I8E-LP) (AOM-SAS3-8I8E-LP)
Код: 334060
Наявність: Є на складі
2221.84 грн.
Бекплейн CHIEFTEC 2x5.25
Код: 337237
Наявність: Є на складі
2309.64 грн.
Адаптер Lenovo RISER CARD PCIE (7XH7A02677) (7XH7A02677)
Код: 334062
Наявність: Є на складі
2386.21 грн.
Адаптер Dell Butterfly Riser for R540 (330-BBJO) (330-BBJO)
Код: 334066
Наявність: Є на складі
2566.01 грн.

 

ideal.lviv.ua прошивка bios від ❶❾❾грн Ремонт ✔ ноутбуків