Увага! Тимчасово працюємо з 11.00 до 18.00!

Контролери

Каталог товарів комп'ютерної та побутової техніки


Адаптер DIGITUS SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1) (DN-96005-1)
Код: 334054
Наявність: Є на складі
119.79 грн.
Адаптер SC, OS1/OS2, Duplex Molex (18282-0037) (18282-0037)
Код: 353976
Наявність: Є на складі
196.87 грн.
Адаптер SC, OM1/OM2, Duplex Molex (18282-0033) (18282-0033)
Код: 353975
Наявність: Є на складі
207.84 грн.
Адаптер LC, OM3, Duplex Molex (18282-0043) (18282-0043)
Код: 353974
Наявність: Є на складі
254.02 грн.
Адаптер Cablexpert 1.8
Код: 371053
Наявність: Є на складі
256.04 грн.
Плата розширення Inter-Tech до SSD M.2 SATA III у слот (KT023A) (KT023A)
Код: 342982
Наявність: Є на складі
494.76 грн.
Адаптер USB to Gigabit Ethernet Maxxter (NEA-U3-01) (NEA-U3-01)
Код: 398239
Наявність: Є на складі
509.77 грн.
Адаптер Supermicro DVD MOUNTING KIT (MCP-220-81502-0N) (MCP-220-81502-0N)
Код: 334058
Наявність: Є на складі
594.35 грн.
Адаптер Supermicro 2xMiniSAS HD (SFF-8643) to 2xMiniSAS HD (SFF-8644) LP (AOM-SAS3-8I8E-LP) (AOM-SAS3-8I8E-LP)
Код: 334060
Наявність: Є на складі
852.41 грн.
Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45 (AF-5G-OMT-S45)
Код: 393419
Наявність: Є на складі
1221.61 грн.
Бекплейн Supermicro SAS/SATA DRIVE KIT (MCP-220-82609-0N) (MCP-220-82609-0N)
Код: 334059
Наявність: Є на складі
1611.3 грн.
Адаптер USB 2.0 - UTP Cat5, 100m DIGITUS (DA-70142) (DA-70142)
Код: 342984
Наявність: Є на складі
1775.55 грн.
Адаптер Lenovo RISER CARD PCIE (7XH7A02682) (7XH7A02682)
Код: 334063
Наявність: Є на складі
1948.17 грн.
Адаптер ASUS Hyper M.2 X16 PCIe 3.0 X4 Expansion Card GEN 4 (90MC08A0-M0EAY0) (90MC08A0-M0EAY0)
Код: 396515
Наявність: Є на складі
2248.08 грн.
Адаптер Supermicro DRIVE KIT (MCP-220-83608-0N) (MCP-220-83608-0N)
Код: 334057
Наявність: Є на складі
2261.94 грн.

 

ideal.lviv.ua прошивка bios від ❶❾❾грн Ремонт ✔ ноутбуків