Технології майбутнього доступні зараз

Оптоволоконне устаткування

Каталог товарів комп'ютерної та побутової техніки


Адаптер DIGITUS LC/ LC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96009-1) (DN-96009-1)
Код: 157131
Наявність: Є на складі
149.97 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,1m (DK-2932-01) (DK-2932-01)
Код: 214296
Наявність: Є на складі
243.15 грн.
Оптичний патч-корд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC, Singlemode OS2 - 9/125, Duplex, 1m  (DK-2933-01)
Код: 230754
Наявність: Є на складі
268.88 грн.
Медіаконвертер TP-Link MC220L (MC220L)
Код: 9442
Наявність: Є на складі
577.99 грн.
Модуль DEM-220T D-Link (DEM-220T)
Код: 71155
Наявність: Є на складі
590.71 грн.
Модуль D-Link DEM-211 (DEM-211)
Код: 71170
Наявність: Є на складі
637.74 грн.
Модуль TP-Link TL-SM311LM (TL-SM311LM)
Код: 71173
Наявність: Є на складі
645.73 грн.
Модуль D-Link DEM-220R (DEM-220R)
Код: 71171
Наявність: Є на складі
669.69 грн.
Оптичний патч-корд Одескабель SC-ST MM 50/125 DUPLEX 5м ()
Код: 74712
Наявність: Є на складі
754.29 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-G01LC (DMC-G01LC)
Код: 71175
Наявність: Є на складі
867.29 грн.
Медіаконвертер TP-Link MC111CS (MC111CS)
Код: 126029
Наявність: Є на складі
871.43 грн.
Медіаконвертер MC-112CS TP-Link (MC-112CS)
Код: 132650
Наявність: Є на складі
919.64 грн.
Оптичний патч-корд Одескабель SC-ST MM 50 DUPLEX 15м ()
Код: 74711
Наявність: Є на складі
1050.09 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-F15SC (DMC-F15SC)
Код: 71176
Наявність: Є на складі
1064.88 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU (DMC-F20SC-BXU)
Код: 71178
Наявність: Є на складі
1148.59 грн.
Медіаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD (DMC-F20SC-BXD)
Код: 71177
Наявність: Є на складі
1192.67 грн.

 

ideal.lviv.ua прошивка bios від ❶❾❾грн Ремонт ✔ ноутбуків