Технології майбутнього доступні зараз

Додаткове серверне обладнання

Каталог товарів комп'ютерної та побутової техніки


Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A) (SFP-WDM-SM-0203A)
Код: 316749
Наявність: Є на складі
365.02 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B) (SFP-WDM-SM-0203B)
Код: 316751
Наявність: Є на складі
365.02 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B-LC) (SFP-WDM-SM-0203B-LC)
Код: 316752
Наявність: Є на складі
384.24 грн.
Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A-LC) (SFP-WDM-SM-0203A-LC)
Код: 316750
Наявність: Є на складі
385.13 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate (SFPD-1SM-1310NM-3SC)
Код: 312076
Наявність: Є на складі
454.35 грн.
Модуль SFP SFPd-1SM-1550nm-3SC FoxGate (SFPD-1SM-1550NM-3SC)
Код: 312253
Наявність: Є на складі
454.35 грн.
Модуль SFP D-Link 330R/3KM (330R/3KM)
Код: 368198
Наявність: Є на складі
462.04 грн.
Модуль SFP 1G, 20km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0220BD-LC) (SFP-WDM-SM-0220BD-LC)
Код: 316756
Наявність: Є на складі
475.35 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20LC (SFP 0.1-1SM-1310NM-20LC)
Код: 347355
Наявність: Є на складі
475.65 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20LC (SFP 0.1-1SM-1550NM-20LC)
Код: 347358
Наявність: Є на складі
475.65 грн.
Модуль SFP 1G, 20km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0220AD-LC) (SFP-WDM-SM-0220AD-LC)
Код: 316754
Наявність: Є на складі
476.53 грн.
Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0220AD) (SFP-WDM-SM-0220AD)
Код: 316753
Наявність: Є на складі
477.42 грн.
Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0220BD) (SFP-WDM-SM-0220BD)
Код: 316755
Наявність: Є на складі
477.42 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC (SFP 0.1-1SM-1310NM-20SC)
Код: 347356
Наявність: Є на складі
491.32 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-10SC (SFP 0.1-1SM-1550NM-10SC)
Код: 347357
Наявність: Є на складі
491.32 грн.
Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC (SFP 0.1-1SM-1550NM-20SC)
Код: 347359
Наявність: Є на складі
491.32 грн.

 

ideal.lviv.ua прошивка bios від ❶❾❾грн Ремонт ✔ ноутбуків