(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Мережеве: медіаконвертори, модулі, трансівери

Шановні клієнти! Ціни дійсні при попередньому оформленні замовлення на сайті. Ціни в роздрібному магазині можуть відрізнятися. Отримати товар можна в магазині "Ідеал" за адресою: Городоцька, 93. Також можна

купити Мережеве: медіаконвертори, модулі, трансівери

у Львові в кредит.

Магазин ✔ Ідеал ➊ Інше ➋ Мережеве: медіаконвертори, модулі, трансівери


Фото Назва Ціна Купити
Модуль FOXGATE SFP-1SM-1310nm-3SC () (SFP-1SM-1310NM-3SC)
 Модуль FOXGATE SFP-1SM-1310nm-3SC ()
Детальніше 479.66 грн.
Модуль FOXGATE SFP-1SM-1550nm-3SC () (SFP-1SM-1550NM-3SC)
 Модуль FOXGATE SFP-1SM-1550nm-3SC ()
Детальніше 479.66 грн.
Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS (TL-SM311LS)
 Модуль SFP TP-Link TL-SM311LS
Детальніше 789.82 грн.
Модуль TP-Link TL-SM321A (TL-SM321A)
 Модуль TP-Link TL-SM321A
Детальніше 1451.63 грн.