(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Оптоволоконне устаткування

Шановні клієнти! Ціни дійсні при попередньому оформленні замовлення на сайті. Ціни в роздрібному магазині можуть відрізнятися. Отримати товар можна в магазині "Ідеал" за адресою: Городоцька, 93. Також можна

купити Оптоволоконне устаткування

у Львові в кредит.

Магазин ✔ Ідеал ➊ Мережеве обладнання ➋ Оптоволоконне устаткування


Фото Назва Ціна Купити
Патч-панель DIGITUS оптическая фронтальная 12xLC duplex адаптеров (DN-96206) (DN-96206)
 Патч-панель DIGITUS оптическая фронтальная 12xLC duplex
адаптеров (DN-96206)
Детальніше 239.48 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 3m (DK-2922-03) (DK-2922-03)
 Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 3m (DK-2922-03)
Детальніше 269.7 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,2m (DK-2932-02) (DK-2932-02)
 Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,9/125,OS2,duplex,2m
(DK-2932-02)
Детальніше 273.97 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,3m (DK-2933-03) (DK-2933-03)
 Оптичний патчкорд DIGITUS
LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,3m (DK-2933-03)
Детальніше 277.68 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m (DK-2533-03/3) (DK-2533-03/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS
LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,3m (DK-2533-03/3)
Детальніше 285.95 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,5m (DK-2933-05) (DK-2933-05)
 Оптичний патчкорд DIGITUS
LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,5m (DK-2933-05)
Детальніше 295.64 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,5m (DK-2533-05/3) (DK-2533-05/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS
LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,5m (DK-2533-05/3)
Детальніше 314.45 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC симплекс OM3 50/125, 2м,12 шт (DK-25332-02/3) (DK-25332-02/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS LC симплекс OM3 50/125, 2м,12 шт
(DK-25332-02/3)
Детальніше 837.59 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC симплекс OS1 9/125, 2м,12 шт (DK-29332-02) (DK-29332-02)
 Оптичний патчкорд DIGITUS LC симплекс OS1 9/125, 2м,12 шт
(DK-29332-02)
Детальніше 837.59 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS SC симплекс OM3 50/125, 2м,12 шт (DK-25221-02/3) (DK-25221-02/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS SC симплекс OM3 50/125, 2м,12 шт
(DK-25221-02/3)
Детальніше 837.59 грн.