(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Оптоволоконне устаткування

Шановні клієнти! Ціни дійсні при попередньому оформленні замовлення на сайті. Ціни в роздрібному магазині можуть відрізнятися. Отримати товар можна в магазині "Ідеал" за адресою: Городоцька, 93. Також можна

купити Оптоволоконне устаткування

у Львові в кредит.

Магазин ✔ Ідеал ➊ Мережеве обладнання ➋ Оптоволоконне устаткування


Фото Назва Ціна Купити
Оптичний патчкорд FC-LC SM 3м Dupplex Exalan () ()
 Оптичний патчкорд FC-LC SM 3м Dupplex Exalan ()
Детальніше 178.05 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 5m (DK-2522-05/3) (DK-2522-05/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 5m (DK-2522-05/3)
Детальніше 203.87 грн.
Фронтальна панель DIGITUS панель для 12xSC duplex адаптеров (DN-96201) (DN-96201)
 Фронтальна панель DIGITUS панель для 12xSC duplex адаптеров
(DN-96201)
Детальніше 210.4 грн.
Фронтальна панель DIGITUS панель для 12xLC duplex адаптеров (DN-96206) (DN-96206)
 Фронтальна панель DIGITUS панель для 12xLC duplex адаптеров
(DN-96206)
Детальніше 213.11 грн.
Заглушка DIGITUS для SC duplex гнезд, 100 шт. (AL-BP-SCD) (AL-BP-SCD)
 Заглушка DIGITUS для SC duplex гнезд, 100 шт. (AL-BP-SCD)
Детальніше 213.66 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 3m (DK-2922-03) (DK-2922-03)
 Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 3m (DK-2922-03)
Детальніше 243.02 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 5m (DK-2922-05) (DK-2922-05)
 Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 5m (DK-2922-05)
Детальніше 253.35 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 9/125, OS1, duplex, 3m (DK-2933-03) (DK-2933-03)
 Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 9/125, OS1, duplex, 3m
(DK-2933-03)
Детальніше 258.24 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 3m (DK-2533-03/3) (DK-2533-03/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 3m
(DK-2533-03/3)
Детальніше 261.77 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 9/125, OS1, duplex, 5m (DK-2933-05) (DK-2933-05)
 Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 9/125, OS1, duplex, 5m
(DK-2933-05)
Детальніше 268.57 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, 50/125, OM3, duplex, 3m (DK-2522-03/3) (DK-2522-03/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, 50/125, OM3, duplex, 3m
(DK-2522-03/3)
Детальніше 272.65 грн.
Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 5m (DK-2533-05/3) (DK-2533-05/3)
 Оптичний патчкорд DIGITUS LC-LC, 50/125, OM3, duplex, 5m
(DK-2533-05/3)
Детальніше 285.42 грн.
Пігтейл DIGITUS LC симплекс OS1 9/125, 2м, 12 шт (DK-29332-02) (DK-29332-02)
 Пігтейл DIGITUS LC симплекс OS1 9/125, 2м, 12 шт
(DK-29332-02)
Детальніше 668.7 грн.
Пігтейл DIGITUS SC симплекс OS1 9/125, 2м, 12 шт (DK-29221-02) (DK-29221-02)
 Пігтейл DIGITUS SC симплекс OS1 9/125, 2м, 12 шт
(DK-29221-02)
Детальніше 668.7 грн.
Пігтейл DIGITUS SC симплекс OM3 50/125, 2м, 12 шт (DK-25221-02/3) (DK-25221-02/3)
 Пігтейл DIGITUS SC симплекс OM3 50/125, 2м, 12 шт
(DK-25221-02/3)
Детальніше 712.19 грн.