(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Оптоволоконне устаткування

Шановні клієнти! Ціни дійсні при попередньому оформленні замовлення на сайті. Ціни в роздрібному магазині можуть відрізнятися. Отримати товар можна в магазині "Ідеал" за адресою: Городоцька, 93. Також можна

купити Оптоволоконне устаткування

у Львові в кредит.

Магазин ✔ Ідеал ➊ Мережеве обладнання ➋ Оптоволоконне устаткування


Фото Назва Ціна Купити
Оптичний патчкорд 3M LC-SC, 9/125,SM1,duplex,3 m (ADADV-BW0003) (ADADV-BW0003)
 Оптичний патчкорд 3M LC-SC, 9/125,SM1,duplex,3 m
(ADADV-BW0003)
Детальніше 459.82 грн.