(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(093)43-5757-4
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Оптоволоконне устаткування

Шановні клієнти! Ціни дійсні при попередньому оформленні замовлення на сайті. Ціни в роздрібному магазині можуть відрізнятися. Отримати товар можна в магазині "Ідеал" за адресою: Городоцька, 93. Також можна

купити Оптоволоконне устаткування

у Львові в кредит.

Магазин ✔ Ідеал ➊ Мережеве обладнання ➋ Оптоволоконне устаткування


Фото Назва Ціна Купити
Кабельний ввід IP68 для кабеля 6-12мм PG-13.5 (PG-13.5)
 Кабельний ввід IP68 для кабеля 6-12мм PG-13.5
Детальніше 96.47 грн.
Планка-тримач сплайсів SС типу для боксу AL08-FO (AL08-FO-SC)
 Планка-тримач сплайсів SС типу для боксу AL08-FO
Детальніше 150.65 грн.
Модуль D-Link DEM-302S-BXU (DEM-302S-BXU)
 Модуль D-Link DEM-302S-BXU
Детальніше 250.44 грн.
Модуль D-Link DEM-302S-LX (DEM-302S-LX)
 Модуль D-Link DEM-302S-LX
Детальніше 558.37 грн.
Трансівер SFP D-Link DEM-220R (DEM-220R)
 Трансівер SFP D-Link DEM-220R
Детальніше 586.01 грн.
Модуль D-Link DEM-211 (DEM-211)
 Модуль D-Link DEM-211
Детальніше 591.54 грн.
Модуль DEM-220T D-Link (DEM-220T)
 Модуль DEM-220T D-Link
Детальніше 605.36 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC220L (MC220L)
 Медіаконвертор TP-Link MC220L
Детальніше 654.56 грн.
Оптичний патч-корд Одескабель SC-ST MM 50/125 DUPLEX 5м ()
 Оптичний патч-корд Одескабель SC-ST MM 50/125 DUPLEX 5м
Детальніше 704.87 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-G01LC (DMC-G01LC)
 Медіаконвертор D-Link DMC-G01LC
Детальніше 719.24 грн.
Модуль TP-Link TL-SM311LM (TL-SM311LM)
 Модуль TP-Link TL-SM311LM
Детальніше 795.54 грн.
Оптичний патч-корд Одескабель SC-ST MM 50 DUPLEX 15м ()
 Оптичний патч-корд Одескабель SC-ST MM 50 DUPLEX 15м
Детальніше 981.29 грн.
Медіаконвертор D-Link DMC-F60SC (DMC-F60SC)
 Медіаконвертор D-Link DMC-F60SC
Детальніше 1036.58 грн.
Медіаконвертор TP-Link MC111CS (MC111CS)
 Медіаконвертор TP-Link MC111CS
Детальніше 1140.51 грн.
Медіаконвертор MC-112CS TP-Link (MC-112CS)
 Медіаконвертор MC-112CS TP-Link
Детальніше 1140.51 грн.