(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Нові класи

Шановні клієнти! Ціни дійсні при попередньому оформленні замовлення на сайті. Ціни в роздрібному магазині можуть відрізнятися. Отримати товар можна в магазині "Ідеал" за адресою: Городоцька, 93. Також можна

купити Нові класи

у Львові в кредит.

Магазин ✔ Ідеал ➊ Інше ➋ Нові класи


Фото Назва Ціна Купити
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1310 нм (SFP-1SM-1310nm-20SC) (SFP-1SM-1310NM-20SC)
 Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1310 нм
(SFP-1SM-1310nm-20SC)
Детальніше 457.74 грн.
Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1550 нм (SFP-1SM-1550nm-20SC) (SFP-1SM-1550NM-20SC)
 Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1550 нм
(SFP-1SM-1550nm-20SC)
Детальніше 649.74 грн.
Модуль SFP FoxGate 1330nm, 20km, 10Gb (SFP+d-1SM-1330nm-20LC) (SFP+D-1SM-1330NM-20LC)
 Модуль SFP FoxGate 1330nm, 20km, 10Gb
(SFP+d-1SM-1330nm-20LC)
Детальніше 1774.19 грн.