(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Cупутникове телебачення Viasat Львів

Ідеал - офіційний дилер Viasat. Встановлюємо сателітарні антени та підключаємо супутникове телебачення у Львові

Супутникове телебачення Viasat -- це якісний телевізійний сигнал, величезна кількість тематичних каналів в HD якості, надійне обладнання та цілодобова підтримка наших клієнтів. Viasat пропонує найкращі міжнародні та українські телеканали в різних пакетних планах. Послуга надається по всій території України.

Поспішайте підключитись!

 • Кращі світові канали у доступних пакетах
 • Ми підключимо Вас протягом доби
 • Працюємо для Вас цілодобово
 • Більше 100 каналів від 159 грн/місяць
 • Тюнер включено*
*ТВ-тюнер надається в користування партнером ТОВ «ВІЖН ТБ».

віасат львів

Комплект «Тюнер + Супутникова антена + Виїзд майстра»

Цифрова якість. Надійний сервіс. Широкий вибір пакетів. Супутникове ТБ від Viasat - провідного оператора в Україні.

Установка супутникової антени та налаштування тюнера майстром. Вартість разом з обладнанням - від 2329 грн. в залежності від обраного пакета.

Маєте супутникову тарілку, але не вистачає якісних каналів? Супутникове телебачення Viasat пропонує перегляд каналів в різних пакетах за вигідною ціною.

viasat lviv

Комплект «Тюнер + Виїзд майстра»

Підключай супутникове ТБ від єдиного ліцензійного провайдера в Україні - Viasat. Кращі вітчизняні та зарубіжні канали для всієї родини в цифровій якості!

Тюнер та налаштування з виїздом майстра - від 1079 грн.

Встановлення та підключення супутникового телебачення Viasat відбувається на протязі двох робочих днів після отримання нами заявки. Також ви можете замовити послугу за телефонами нашого магазину.

Форма замовлення:

 

Прізвище та Ім'я: 
Телефон: 
Електрона пошта: 
Адреса: 
Обраний пакет: 
Антиспам: два додати два (цифрою)


Пакети Viasat:

Пакет «Екстра Легкий»

В пакеті «Екстра Легкий» ви побачите популярні канали TV1000 та Viasat, а також національні канали та популярні канали вільного доступу:TV1000, TV1000 WorldKino, TV 1000 Action, VipComedy, пізнавальні канали Viasat (ViasatHistory, ViasatExplore, ViasatNature), ViasatSport, національні канали, популярні канали вільного перегляду.

Пакет «Престижний»

Для пакету «Престижний» ми відібрали відмінні ТБ канали для всієї родини: свіжі новинки кіно та серіали від каналів TV1000, Sony, Fox, спортивні канали Eurosport та ViasatSport, дитячі Nickelodeon і NickJr., документальні фільми й тематичні канали груп Viasat та Discovery.

В пакеті «Престижний» Ви побачите:

Популярні іноземні канали: Кіно (TV1000, TV1000 WorldKino, TV1000 Action, ViPComedy), Фільмові (FOX, SONYCHANNEL, SONYSCI-FI, SONYTurbo, AMCтаінші), пізнавальні (DiscoveryChannel, DiscoveryScience, NationalGeographic, AnimalPlanet, FoodNetwork, TravelChannel, FineLiving, TLCтаінші), пізнавальні канали Viasat (ViasatHistory, ViasatExplore, ViasatNature), спортивні канали (Eurosport 1, Eurosport 2), дитячі канали (Nickelodeon, NickJr), національні канали, популярні канали вільного перегляду

Пакет «Престижний HD»

Пакет «Престижний HD» включає повний набір каналів пакету «Престижний», а це свіжі новинки кіно та серіалів від каналів TV1000, Sony, Fox, спортивні канали Eurosport та ViasatSport, дитячі Nickelodeon та NickJr., документальні фільми та тематичні канали груп Viasat та Discovery. Крімцього, впакетвходять HD канали: TV 1000 Comedy HD, Discovery HD Showcase, Viasat Nature/History HD, English Club HD, Eurosport 1 HD, Viasat Sport HD,Nickelodeon HD

Пакет «ПрестижнийПреміум»

Пакет «ПрестижнийПреміум» включає преміальні кіноканали TV1000 Megahit та TV1000 Premium, які пропонують свіжі прем'єри світового кіно. Спортивні канали представлені українськими каналами та світовими лідерами Eurosport та Viasat Sport. Дітей порадують Nickelodeon і Nick Jr. Документальні фільми й тематичні канали груп Viasat та Discovery забезпечать приємний відпочинок.

Пакет «ПрестижнийПреміум HD»

ПрестижнийПреміум HD – найширший пакет каналів у пропозиції Viasat. Преміальні канали TV1000 Megahit та TV1000 Premium пропонують свіжі прем’єри світового кіно, а широкий вибір каналів у HD якості дасть змогу насолодитися картинкою високої чіткості. Спорт, дитячі канали, документальні фільми та тематичні канали.

Тарифи Viasat:

 • Пакет «Екстра Легкий» - Абонплата: 129 грн/місяць*
 • Пакет «Престижний» - Абонплата: 159 грн/місяць*
 • Пакет «Престижний HD» - Абонплата: 229 грн/місяць*
 • Пакет «ПрестижнийПреміум» - Абонплата: 229 грн/місяць*
 • Престижний Преміум HD - Абонплата: 279 грн/місяць*

Підключення додаткових телевізорів за вигідною ціною:

 • Для пакетів «Екстра Легкий», «Престижний», «Престижний Преміум» для кожного додаткового телевізора абонплата - 119 грн/місяць*
 • Для пакетів «ПрестижнийHD» та «Престижний HDПреміум»для кожного додаткового телевізора абонплата – 129 грн/місяць*

*Абонентна плата за умовами акції «Сервіс 365» з ПДВ (грн.)