(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

підключення до піплнет

PeopleNet - 3G інтернет у Львові

Ідеал - офіційний дилер провайдера безпровідникового інтернету 3G PeopleNet.

Здійснюємо продаж модемів 3G та підключаємо до PeopleNet мережі у Львові в нашому магазині за адресою: вул. Городоцька, 93.
Підключившись до бездротового інтернету, Ви отримуєте високу швидкість та всі переваги 3G стандарту на швидкості до 3Мб/с. А завдяки великій кількості потужних антен, які встановлені у всіх містах та населених пунктах України - стабільний зв'язок.
Поповняти рахунок можна в будь-яких Qbox, WebMoney, відділеннях Приватбанку та б.і. Тим, хто користується Приват24 є можливість оплатити "Піплнет" прямо з сайту без комісії.

В нашому магазині у Львові можна купити модем PeopleNet як з під'єднанням до ноутбука, нетбука, стаціонарного комп'ютера через USB так і без під'єднання.

Модеми + 3G роутери PeopleNet особливо будуть цікаві користувачам планшетів, адже ці пристрої роздають інтернет по технології WiFi. Максимум до такого модема + 3G роутера можливо одночасно бути під'єднано до 8 пристроїв. Наприклад, модеми 3G американської фірми Novatell (зправа). Працюють від батареї на протязі 4-7 годин. Заряджаються як від usb так і від розетки 220В. Також до 3G модема є можливість під'єднати додаткові антени для підсилення сигналу.

Додатково всім користувачам мережі PeopleNet надається можливість використання послуги "Нічний відрив" - необмежений доступ до соціальних мереж Вконтакті, Однокласники, Facebook, YouTube, Twitter в період з 23.00 до 8.00. (за умови більше 10 грн на рахунку. Послугу «Нічний відрив» неможливо замовити для тарифних планів: «Смарт Безліміт», «777 Безліміт», «Зручний Безліміт».)

Переглянути всі тарифи та покриття ви можете на офіційному сайті PeopleNet