(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Обслуговування комп'ютерів та локальних мереж на фірмах та офісах у Львові.

Виконуємо більшість робіт, які пов'язані з обслуговуванням, налагодженням, встановленням, підключенням комп'ютерної техніки.

Кожна фірма (офіс) на сьогодняшній день працює з комп'ютерною технікою. Для безвідмовної роботи комп'ютерів є потреба в постійному обслуговуванні. Запорукою успіху роботи комп'ютерних систем є постійний контроль.

Головною задачею системного адміністратора є підтримка стовідсоткової працездатності комп'ютерних систем та мереж. Не кожна фірма або офіс може дозволити собі тримати в штаті співробітників та платити заробітню плату системному адміністратору. Тому ми пропонуємо досить гнучку схему співпраці.

Якщо щось стається з комп'ютерною технікою — наші спеціалісти (системні адміністратори) приїжджають до Вас в офіс (фірму) та усувають несправності на місці, пов'язані з програмним забезпечення та дрібним ремонтом (складний ремонт, який пов'язаний з виходом з ладу апаратури (“заліза”), бажано здійснювати у нас в магазині).

Всі комп'ютери, які ми обслуговуємо, мають резервні копії встановленного програмного забезпечення. Якщо операційна система виходить з ладу з будь-яких причин, то немає необхідності перевстановлювати все спочатку.

Ми обслуговуємо багато фірм у Львові, серед яких можете бути і Ваша.

Ціна обслуговування комп'ютерів у Львові залежить від їх кількості.

Ціни на обслуговування комп'ютерних систем та мереж у Львові:

  • 1 комп'ютер — 100 грн/місяць