(032)23-7777-6
(098)38-0-5959
(066)56-0-5755
(073)13-111-05
Консультант online
технології майбутнього доступні зараз...

Безпроцентний кредит - правда чи обман?

ноутбуки в кредитБезпроцентний кредит або кредитна ставка 0% - це шахрайство, так як в банківському кодексі чорним по білому написано, що позика має винагороджуватися виплатою комісійних або інших платежів, наявність відсотків обов'язкова.

Кредитування - це в першу чергу заробіток банку або кредитної спілки, тому говорити про те, що взявши кредит можна не заплатити ні копійки за його використання не приходиться.

Безвідсоткові кредити є в арабських країнах, тому що Коран забороняє лихварство. Ісламським банкам заборонено робити гроші на грошах. Там доходи банк отримує з перерозподілу прибутку. Навіть в колишньому Радянському Союзі кредити видавалися з мінімальними процентами — 3-5% річних.

Якщо банк пропонує взяти кредит на комп'ютер на достатньо низьких процентних ставках, то це означає, що весь заробіток він(банк) отримує з комісій.

Безпроцентний не означає безкоштовний. Частіше за все під безпроцентним кредитом мається на увазі розстрочка — коли проценти вже включені в товар, що в свою чергу піднімає ціну товару на 15-30 відсотків річних. При чому, купуючи в великих мережах комп'ютер за готівку, Ви легко можете переплатити ті 20%, які вже включені в ціну. Не простіше знати реальну, "голу" цифру? Не дайте себе обдурити.

Вказуючи 0%, банк спробує Вас обдурити. Всі відсотки можуть бути приховані в договорі і розібратися з ними зможе далеко не кожен пересічний українець.

Реальна плата за отримання та користування кредиту може включати в себе цілу купу таких виплат як:

  • страховка — Вам пропонують застрахувати життя, майно, товар і т.і.
  • відкриття кредитного рахунку
  • обслуговування вашого кредиту
  • разова комісія — початковий внесок
  • комісія за внесення готівки за сплату кредиту частинами
  • розгляд заявки на кредит
  • перевищення суми погашення кредиту
В нашому магазині комп'ютерної техніки продавці докладно розкажуть про кредитування, порадять кращій для Вас варіант. Ми працюємо вже не один рік і знаємо всі "підводні камені" банківських структур.